Beatričios pranašystė

Beatričios pranašystė

10,07€
11,85€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786094419041

Knygos „Beatričios pranašystė“ aprašymas

Liūdesio kronikose parašyta, kad vieną dieną ateis vaikas, kuris nuvers karalių. Pranašystė byloja, kad tas vaikas bus mergaitė. Todėl tos pranašystės ilgai nepaisyta.

Vieną dieną Liūdesio kronikų ordino vienuolyno kieme atsirado maža purvina mergaitė, kurią išsyk priglobė pikčiurna vienuolyno ožka. Pasirodo, šis vaikas – nepaprastas. Tai mergaitė, kuri moka skaityti ir rašyti, ir, kaip išpranašauta, nuvers karalių bei pakeis pasaulį. Knyga skirta ne tik vaikams nuo dešimties metų, bet ir kur kas vyresniems skaitytojams, kuriems patinka talentingai parašyti kūriniai. „Beatričės pranašystė“ 2023 m. gavo „Mythopoetic Fantasy Award“ apdovanojimą.

Jūsų rankose – fantastiško grožio knyga apie mergaitę, kuriai buvo lemta pakeisti pasaulį. Taip pat tai pasakojimas apie bjauraus charakterio asilę ir geraširdį vienuolį, kurie tą mergaitę išgelbėjo. Ir istorija apie berniuką, kuris tapo jos draugu. Be to, tai pasaka apie karalių, kuriam vieną dieną nusibodo karaliauti, tad jis paprasčiausiai išėjo į miškus ir negrįžo. Visos šios istorijos – susijusios, o perskaitę šią knygą jūs nusišypsosite ir tapsite mažumėlę geresni, mat, kaip ir visos išties puikios pasakos, ši taip pat turi galios į mūsų pasaulį atnešti vieną kitą stebuklą.

Galiausiai visi mes grįšime ten, kur mūsų vieta.

Galiausiai visi mes rasime kelią namo.

JAV vaikų autorės Kate DiCamillo (g. 1964 m.) knygos susilaukė tarptautinio pripažinimo ir yra išverstos į daugybę kalbų, autorė net du kartus apdovanota Newbery medaliu, jai skirtas garbingas jaunimo literatūros ambasadorės titulas. Lietuvos skaitytojai rašytoją jau spėjo pamilti už knygas „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Pasaka apie Desperą“, „Jei ne Vinis Diksis“, „Reimė“, „Luizianos kelias namo“ ir „Beverlė čia“. „Beatričės pranašystę" itin meniškai iliustravo australų dailininkė, iliustruotoja ir rašytoja Sophie Blackall, už savo dailę susilaukusi dviejų Randolpho Caldecotto medalių.

Pavartyti knygą galite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti