Berniukas, kuris gyveno su drakonais

4,68€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
5,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Andy Shepherd
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786094665349

„Berniukas, kuris gyveno su drakonais“ aprašymas

Sveiki, drakonų ištroškę nutrūktgalviai! Turbūt šią knygą į rankas paėmėte dėl vienos iš šių priežasčių:

- nugirdote, kad mes juos auginame, ir norite patys įsivelti į šiuos ugnimi alsuojančius nuotykius;

- radote drakono vaisių medį, iš vieno vaisiaus išsirito drakonas ir nė nenutuokiate, ką dabar daryti.

Endė Šeperd – linksma ir išradinga knygų vaikams autorė. Gyvena Anglijoje ir rašo istorijas apie berniuką Tomą ir pašėlusius jo augintinius.


Tomo namuose gyvena ne šuo, ne žiurkėnas ir net ne tarantulas. Jo augintinis yra... drakonas Blyksnis! Keisčiausia, kad drakonas išsirito iš vaisiaus, kurį Tomas parsinešė iš senelio sodo. Kas galėjo pagalvoti, kad taip atsitiks? Niekas! Tačiau tai dar ne viskas! Tas keistas medis sene-lio sode turėjo ir daugiau vaisių... Tad dabar drakonus augina ir Tomo draugai: Tedas, Ketė ir Kajus. O kai augini drakoną, turi tikėtis staigmenų ir... RŪPESČIŲ! DIDŽIAUSIO KALNO RŪPESČIŲ! Nes auginti drakoną nėra vien žaidimai ir zefyriukų kepimas, tai kur kas rimčiau! Reikia nuolat slėpti jį nuo smalsių akių, sugalvoti, kur paliksi, kai išeini į mokyklą, valyti ne-susprogusius kakučius, dangstyti nagų ir ugnies paliktas žymes... O kai dar nagus prikiša ne-naudėlis Liemas, užsisuka tikra nesusipratimų ir pašėlusių nuotykių virtinė!

Kodėl staiga pradėjo vysti drakono vaisių medis? Kas, po galais, mokyklos darže augina gigan-tiškas daržoves? Ką toje keistoje pašiūrėje slepia ponas Niūriauskas? O kur dar šliužų ferma spintoje, amarų blyneliai, sprogstantys aguročiai, raketa varomas bulius...

Žinoma, istorija tuo nesibaigia. Tai jau tikrai. Laukite tęsinio!

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti