Brokoliukas ir Braškytė sveikatos karalystėje

9,90€
11,65€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 48
  • ISBN 9781234567897

Knygos „Brokoliukas ir Braškytė sveikatos karalystėje“ aprašymas

Sveikatos pasaka vaikams „Brokoliukas ir Braškytė sveikatos karalystėje“. 

Nuotaikinga ir prasminga sveikatos istorija!

Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas.

Nuostabios iliustracijos.

Mėgstamiausi vaikų patiekalų receptai!

Brokoliukas ir Braškytė netikėtai atsiduria stebuklingoje Sveikatos karalystėje, kurioje susipažįsta su Karalystės gyventojais: Karaliene Morka, Karaliumi Avokadu, Princese Kriaušyte, Princu Obuoliuku ir kitais Karalystės gyventojais… Bet staiga visoje Sveikatos karalystėje ištinka Cukrono viruso pandemija ir jų vadas Cukrius su visa cukraus armija bando užkariauti Žmoniją ir visą Sveikatos karalystę! Kokie sveikos gyvensenos principai padeda išsaugoti Sveikatos karalystę?!…

Šioje Brokoliuko ir Braškytės paveikslėlių knygelėje tiek ikimokyklinukas, tiek pradinukas atras nuotykių, taps dalyviu pamokančios sveikatos ir draugystės istorijos, kurios, tikėtina, nuties kelius ir padarys tvirtą pamatą sveikos gyvensenos taikymui gyvenime.

Knygutėje „Brokoliukas ir Braškytė sveikatos karalystėje“ mažieji ras mėgstamiausius savo receptus (Sveikatos karalystės picą, braškinius ledus ir t.t.) ir tai gal atrakins mažojo šefo talentą, kuris pradės gaminti ir atras meilę sveikatai palankiam maistui!

Neteisybė, iššūkiai ir kova su jais moko ne tik niekada nepasiduoti, bet atneša žinojimą, kad viskas kas sunku irgi praeina ir lieka tik pamokos, tik svarbu niekada nepasiduot! Šioje knygutėje atrandama iš naujo: draugystė, išmintis, vieningumas, viltis, meilė ir tikėjimas – tai vertybės kurio stumia eiti pirmyn! O Sveikatos karalystėje išmoktos pamokos būtinos kasdieniniame mūsų gyvenime: sveikai maitintis, nuolat judėti, džiaugtis aktyviais žaidimais, draugauti su emocijomis, laikytis dienos režimo, prisiminti, kad reikia būti švariems ir tvarkingiems.

„Brokoliukas ir Braškytė sveikatos karalystėje“ – nuostabi knyga, su gražiomis iliustracijomis ir pamokančia istorija. Paprastai ir kiekvienam vaikui suprantamai kalba apie didelius ir svarbius dalykus. Šioje knygelėje pasakojama istorija šiomis dienomis labai aktualia tema – sveikata ir kas nuo mūsų priklauso, kad ją išsaugoti.

Ši knygelė, vaikams atskleis svarbią temą, suteiks sveikos gyvensenos pamatus, o tėveliams padės dar efektyviau taikyti sveikos gyvensenos principus savo šeimose.

„Visur, kur esi tu, reikalingas balansas, kad būtum sveikas ir laimingas“, – su meile tavo herojai Brokoliukas ir Braškytė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti