Brolija 4. Sokoro vergai

9,98€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
14,25€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius John Flanagan
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 408
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094414411

Knygos „Brolija 4. Sokoro vergai “ aprašymas

Australų rašytojas Johnas Flanaganas (g. 1944 m.), lietuvių ir pasaulio skaitytojams pažįstamas iš nuotykių serijos „Žvalgo mokinys“, toliau tęsia jaunųjų skandų karių nuotykius. Šįkart Garnių brolija išsiruošia į Aralueną – jų laivas paskirtas aštuonis mėnesius saugoti gretimos karalystės krantus. Nuotykių ir pavojų ilgai laukti netenka – skandų plėšikai pagrobia dvylika aralueniečių, ketindami juos parduoti vergijon. Garniai tikrai plauks jų gelbėti. Šioje serijoje jau išleista: Brolija. Atstumtieji; Brolija. Įsibrovėliai; Brolija. Medžiotojai; Brolija. Sokoro vergai. 

Paikas būdas keliauti, – šyptelėjo Helas. – Jei dievai būtų norėję, kad jodinėtume arkliais, nebūtų davę mums laivų.
Helas ir jo brolija jau spėjo užsitarnauti pagarbą. Su pagarba ateina ir atsakomybė – Garniai gavo užduotį aštuonis mėnesius saugoti Aralueno krantus. Regis, nuobodu nebus – neilgai trukus žvalgas Gilanas atjoja pranešti apie slaptą karaliaus užduotį. Tačiau tuo pat metu gretimą kaimą užpuola piratai. Jie grobia ir veža parduoti vergijon Aralueno darbininkus. To leisti negalima – Garniai visada pirmiausia gelbės nekaltuosius. Karaliui teks palaukti. Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje „Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti