Butas Paryžiuje

18,62€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
21,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 498
  • ISBN 9786094668203

Knygos „Butas Paryžiuje“ aprašymas

Michelle Gable (Mišelė Geibl) – rašytojų šeimoje užaugusi finansų analitikė visuomet troško rašyti. Paryžiuje atrasto buto istorija buvo postūmis, paskatinęs M. Gable sukurti romaną, kuris iškart tapo tarptautiniu bestseleriu.

Sotheby’s aukciono namų Europos senovinių baldų ekspertei Eiprilei pasisekė – ji vyksta į Paryžių vertinti labai neįprasto buto. Paryžius Eiprilei – menas, romantika, svaigulys ir pabėgimas nuo braškančios santuokos. O tas butas...

2010 m. Paryžiuje nutiko neįtikėtina, bet tikra istorija: mirus devyniasdešimt vienų metų moteriai, paveldėtojai tarp popierių aptiko jai priklausiusio buto netoli Pigalio aikštės dokumentus. Maža to, daugiau nei septyniasdešimt metų niekas nebuvo įžengęs į šį prabangų, keistą, rafinuotą ir bohemišką butą. Ekspertai apstulbo bute radę vieno garsiausių Belle Époque tapytojų Giovannio Boldinio paveikslą, kuriame pavaizduota moteris rausva suknele. Iš rastų laiškų paaiškėjo, kad ji yra buto savininkės senelė Marta de Florian – demimondo dama, salonų liūtė, G. Boldinio mūza ir meilužė. 

„Butas Paryžiuje“ – romanas apie dvi moteris, du skirtingus laikotarpius. Apie Martą, jos neįtikėtiną butą, kupiną Paryžiaus praeities, XX a. pradžios žavesio ir aistrų. Ir apie Eiprilę, pakerėtą Martos istorijos, bandančią susigaudyti savo pačios jausmuose. Jame suspindi ir bohemiškas Belle Époque pasaulis, ir neblėstantis šiuolaikinio Paryžiaus žavesys.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti