Devynios gyvybės

23,12€
27,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Peter Swanson
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 312
  • ISBN 9786094874345

„Devynios gyvybės“ aprašymas

Naujas bestselerio „Aštuonios tobulos žmogžudystės“ autoriaus Peterio Swansono šiurpinantis detektyvinis pasakojimas apie devynis žmones, gavusius paslaptingą sąrašą su savo pavardėmis. Visi numoja ranka, tarsi tai būtų atsitiktinė šiukšlė, tačiau sąrašas reiškia, kad jie pasmerkti mirti.

Kai paeiliui itin neįprastomis aplinkybėmis miršta visiškai vienas kito nepažinoję žmonės, ryškėja kraupi sistema. Senyvas ir visų mėgstamas vyriškis randamas nuskendęs Meino miestelyje Kenevike. Į nugarą nušaunamas Masačusetso priemiestyje netoli savo namų ryte bėgiojęs šeimos tėvas. Pasmerktųjų profesijos įvairios – nuo onkologijos skyriaus slaugytojo iki karjeros siekiančio aktoriaus, gyvena jie irgi įvairiose šalies dalyse. Tai kas gi juos sieja? Ir kas jiems atsiuntė sąrašą? FTB agentė Džesika Vinslou, kuri taip pat įtraukta į tą sąrašą, nusprendžia viską išsiaiškinti. Gal juos sieja kokia nors tamsi paslaptis? O gal taip elgiasi pamišęs žudikas?

„Sumaniai ir patraukliai perkurtas Agathos Christie detektyvas „Ir tada nebeliko nė vieno“. Swansonas gudriai manipuliuoja skaitytojų mintimis, jiems nekantraujant, kad tas ar anas bus kitas.“ – Washington Post

„Kaistanti įtampa vis kyla ir nuveda į pribloškiamą pabaigą. Meistriškai parašyta knyga.“ – Lisa Gardner, prozininkė

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti