Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Frida: Fridos Kahlo biografija

Frida: Fridos Kahlo biografija

Internetu:
22,36€
Knygyne:
26,95€ kainos knygynų tinkle VAGA (išskyrus frančizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 576
  • ISBN 9786094274213

Knygos „Frida: Fridos Kahlo biografija“ aprašymas

Ši knyga laikoma geriausia, išsamiausia ir detaliausia Fridos Kahlo biografija, kurią parašė istorikė Hayden Herreros, remdamasi asmeniniais Fridos dienoraščiais, laiškais, liudininkų pasakojimais, korespondencija. Tai – antrasis šios knygos leidimas, kuriame gausu menininkės kūrinių, nuotraukų bei kitų iliustracijų. 

Knygoje „Frida. Fridos Kahlo biografija“ atskleidžiamas vienos ryškiausių XX a. pasaulio menininkių Fridos Kahlo gyvenimas. Ši kūrėja tapo modernizmo, moterų emancipacijos, laisvės, drąsos simboliu ne tik gimtojoje Meksikoje, bet ir visame pasaulyje. Nors dar jaunystėje gyvenimas  jai pateikė iššūkių ir ji papuolė į sunkią avariją, Frida niekad neparado aistros gyvenimui, mylėjo, kūrė, jautė polėkį. Šioje knygoje atskleidžiami ne tik sausi jos biografijos faktai, bet pateikiama išsami Fridos asmenybės raida: pasakojama apie romaną su garsiuoju dailininku Diego Rivera bei nuotykius su skirtingų lyčių meilužiais. 

2002 m. pagal šią biografiją buvo sukurtas kino filmas, kuriame garbė įkūnyti Fridą buvo patikėta aktorei Salmai Hayek. Šis filmas buvo apdovanotas dviem Oskarais. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti