naujiena elakcija -30%
Frida: Fridos Kahlo biografija

Frida: Fridos Kahlo biografija

Internetu:
18,86€
Sena kaina:
26,95€
Sutaupote:
8,09€

Apie

Naujas Fridos Kahlo biografijos leidimas su iliustracijomis.
Leidykla: Kitos knygos

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 576
  • ISBN 978609427421

Knygos „Frida: Fridos Kahlo biografija“ aprašymas

Frida: Fridos Kahlo biografija

Naujas Fridos Kahlo biografijos leidimas su iliustracijomis.

Fridos Kahlo gyvenimas ir kūryba buvo iššūkis jos laikmečiui. Ši moteris įkūnijo svarbias XX a. iliuzijas ir siekiamybes – Meksikos revoliuciją ir moters emancipaciją, liudijo begalinę aistrą gyventi ir kurti. Tokia aistra įveikia net fizinę negalią.

Fridos asmenybę formavo sunki jaunystėje patirta trauma, vedybos su to meto žymiausiu Meksikos menininku Diego Rivera, bohemiškas gyvenimo būdas, daugybė meilės romanų. Tarp jų – su Levu Trockiu ir André Bretono žmona Jacqueline.

Po mirties praėjus daugiau nei penkiasdešimčiai metų, F. Kahlo išlieka ryški modernizmo ikona, o jos paveikslų parodos toliau keliauja po didžiąsias pasaulio galerijas.

Biografės ir istorikės Hayden Herreros parašytoje išsamioje Fridos Kahlo biografijoje itin detaliai, remiantis menininkės laiškais ir dienoraščiais, draugų ir mylimųjų laiškais jai ir gausybe pasakojimų, perteikta nepaprasta talentingos dailininkės gyvenimo istorija. Ši knyga – tiksliausia ir išsamiausia menininkės biografija. Pagal knygą 2002 m. sukurtas filmas buvo apdovanotas dviem „Oskarais“.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai