Geltonos krokodilų akys

27,97€
32,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 640
  • ISBN 9786090154519

Knygos „Geltonos krokodilų akys“ aprašymas

Moterims, ieškančioms lengvo, nebanalaus romano su humoru.

Kai chronišku bedarbiu virtęs Žozefinos vyras vieną dieną ima ir su meiluže pabėga į Keniją, kad įkurtų krokodilų fermą, ji atsiduria išties nepavydėtinoje padėtyje. Žozefina dar ir dviejų mergaičių – pasitikinčios savimi, gražuolės paauglės Hortenzijos ir drovios, vaikiškos Zojos – motina, tad daug laiko savigailai neturi. Dabar jai reikia rasti būdą užtikrinti šeiminį stabilumą, nors uždirba tik menkutį viduramžių istorijos tyrinėtojos atlyginimą. 

O štai charizmatiškoji Žozefinos sesuo Irisė, regis, turi viską – turtingą vyrą, nuostabią išvaizdą ir ištaigingą butą Paryžiuje, tačiau pastaruoju metu ją vis dažniau užklumpa mintys apie gyvenimo prasmę. Kai garsus leidėjas rimtai susižavi jos viduramžiško romano idėja, ji pasiūlo seseriai sandorį – Žozefina parašys romaną ir gaus visas pajamas, tačiau ant viršelio puikuosis Irisės vardas. Planas išties sumanus, tik nei Žozefina, nei Irisė nenumatė, kad... jų knyga taps tikra sensacija!

Tai romanas apie žmones, kuriais esame, kuriais norėtume būti, kuriais niekada nebūsime ir kuriais galime tapti. Šioje istorijoje daug melo, meilės, draugystės, išdavysčiųir svajonių. Jame tiesiog labai daug gyvenimo.

Katherine Pancol – viena populiariausių ir geriausiai perkamų Prancūzijos autorių. Prancūzijoje parduota virš 6 milijonų knygų!

„Geltonos krokodilų akys“ – pirmoji trijų knygų serijos apie dviejų seserų nuotykius dalis. 

Prancūzijoje pagal šią seriją statomas serialas, lyginamas su „Sex and the City“ bei „Big Little Lies“.Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti