Gyventi susituokus

2,00€
*Išpardavimo kaina
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Jo Piazza
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025640

Knygos „Gyventi susituokus“ aprašymas

 „Gyventi susituokus“ parašiau norėdama pakviesti pokalbio apie porų santykius, seksą, meilę, santuoką, ištikimybę, monogamiją, daugpatystę, pinigus, galią, lygybę, vaikus, vyrus ir moteris, apie tai, kaip visa suderinti pasaulyje, kuris keičiasi greičiau, nei daugelis mūsų tikėjomės. Tad pirmyn. Pasikalbėkime apie santuoką.“ – Jo Piazza. Jo Piazza – amerikiečių žurnalistė, knygų autorė, straipsnių rašytoja, kurios darbai yra pasirodė ir tokiuose gigantuose kaip „The Wall Street Journal“, „New York Times“, „Time“ ir kituose.

Rašytoja Jo Piazza meta sau iššūkį – iš karto po vestuviu su vyru leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę po pasaulį, mėgindama suprasti, kas gi lemia šiuolaikinės, nors gal ir ne visada labai šiuolaikiškos, santuokos sėkmę. Pabendravusi su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių, paaiškėja – santuoka keičiasi ir dauguma porų tiek kosmopolitiškajame Paryžiuje, tiek Indijos kaimo vietovėse bando susigaudyti, kaip būti vyru ir žmona šiais beprotiškų pokyčių laikais.Nors neradusi to vienintelio laimingos santuokos recepto, Jo Piazza išgirsta gausybę vertingų pamokymų ir patarimų, kaip puoselėti ryšį su antrąja puse.

Būsimos ir esamos susituokusios poros išgirs daug naudingų patarimų apie santuoką, tarpusavio ryšį. Skaitytojai sužinos apie skirtingų šalių vestuvių ir gyvenimo susituokus tradicijas bei kultūrą, kuri praplės akiratį ir žinias.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti