Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -20%
Imperatyvas: pokalbiai Liaskose

Imperatyvas: pokalbiai Liaskose

Internetu:
12,72€
Sena kaina:
15,90€
Sutaupote:
3,18€

Apie

Mano ilgas gyvenimas mane įtikino, kad kiekviename pokalbyje yra ko nors naudingo, jeigu mes pripažįstame svetimą požiūrį ir formuluojame savąjį, nepamiršdami lotynų patarlės ...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 440
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025855

Knygos „Imperatyvas: pokalbiai Liaskose“ aprašymas

Mano ilgas gyvenimas mane įtikino, kad kiekviename pokalbyje yra ko nors naudingo,

jeigu mes pripažįstame svetimą požiūrį ir formuluojame savąjį, nepamiršdami lotynų patarlės

errare humanum est. Besikalbėdami galime klysti, ir verta keisti požiūrius, net kai taip elgtis nepatogu. Verta, kai bent kiek artėjame prie tiesos.

Krzysztofas Zanussi

 

Krzysztofas Zanussi – pasaulinio garso lenkų kino režisierius, scenaristas ir rašytojas, gavęs daug tarptautinių apdovanojimų, tarp kurių Venecijos „Auksinis liūtas“, ne vienas prestižinis Lenkijos kino akademijos „Auksinis erelis“, Lietuvos valstybės apdovanojimas – Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Didysis kryžius ir daugybė kitų.

Aleksandras Krasovickij – Ukrainos leidyklos „Folio“, kurioje ukrainiečių kalba pasirodė visos K. Zanussi knygos, vadovas ir vyriausias redaktorius.

Jųdviejų knygoje Imperatyvas. Pokalbiai Liaskose pinami ir plėtojami filosofiniai pamąstymai apie Europos ir pasaulio likimą, sudėtingus laisvės, moralės, religijos ir progreso tarpusavio ryšius, krikščioniškąją civilizaciją ir kultūrą.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai