Imperatyvas: pokalbiai Liaskose

Imperatyvas: pokalbiai Liaskose

Internetu:
13,52€
Knygyne:
15,90€

Apie

Mano ilgas gyvenimas mane įtikino, kad kiekviename pokalbyje yra ko nors naudingo, jeigu mes pripažįstame svetimą požiūrį ir formuluojame savąjį, nepamiršdami lotynų patarlės ...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 440
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502585

Knygos „Imperatyvas: pokalbiai Liaskose“ aprašymas

Imperatyvas: pokalbiai Liaskose

Mano ilgas gyvenimas mane įtikino, kad kiekviename pokalbyje yra ko nors naudingo,

jeigu mes pripažįstame svetimą požiūrį ir formuluojame savąjį, nepamiršdami lotynų patarlės

errare humanum est. Besikalbėdami galime klysti, ir verta keisti požiūrius, net kai taip elgtis nepatogu. Verta, kai bent kiek artėjame prie tiesos.

Krzysztofas Zanussi

 

Krzysztofas Zanussi – pasaulinio garso lenkų kino režisierius, scenaristas ir rašytojas, gavęs daug tarptautinių apdovanojimų, tarp kurių Venecijos „Auksinis liūtas“, ne vienas prestižinis Lenkijos kino akademijos „Auksinis erelis“, Lietuvos valstybės apdovanojimas – Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Didysis kryžius ir daugybė kitų.

Aleksandras Krasovickij – Ukrainos leidyklos „Folio“, kurioje ukrainiečių kalba pasirodė visos K. Zanussi knygos, vadovas ir vyriausias redaktorius.

Jųdviejų knygoje Imperatyvas. Pokalbiai Liaskose pinami ir plėtojami filosofiniai pamąstymai apie Europos ir pasaulio likimą, sudėtingus laisvės, moralės, religijos ir progreso tarpusavio ryšius, krikščioniškąją civilizaciją ir kultūrą.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai