Imperatyvas: pokalbiai Liaskose

5,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 440
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025855

Knygos „Imperatyvas: pokalbiai Liaskose“ aprašymas

Mano ilgas gyvenimas mane įtikino, kad kiekviename pokalbyje yra ko nors naudingo,

jeigu mes pripažįstame svetimą požiūrį ir formuluojame savąjį, nepamiršdami lotynų patarlės

errare humanum est. Besikalbėdami galime klysti, ir verta keisti požiūrius, net kai taip elgtis nepatogu. Verta, kai bent kiek artėjame prie tiesos.

Krzysztofas Zanussi

 

Pasaulinio garso lenkų režisierius, scenaristas ir rašytojas, tokių apdovanojimų, kaip Venecijos „Auksinis liūtas“, ne vieno Lenkijos kino akademijos „Auksinis erelis“, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Didžiojo kryžio ir daugelio kitų svarbių apdovanojimų laureatas Krzysztofas Zanussi kartu su Ukrainos leidyklos „Folio“ vadovu ir vyriausiuoju redaktoriumi Aleksandras Krasovickij savo pokalbius sudėjo į knygą – „Imperatyvas. Pokalbiai Liaskose“.

Pokalbiuose dviejų šalių piliečiai susitikę režisieriaus namuose, Varšuvoje, aptarė ir diskutavo įvairiomis istorijos, politikos, Lenkijos, Ukrainos, kaimyninių ir pasaulio šalių santykių temomis. Taip pat paliesdami ir tokias sudėtingas temas, kaip moralės, laisvės, religijos, krikščioniškos kultūros ryšius ir skirtumus. Tai filosofinis, svarbias temas gvildenantis pokalbis, kuriame Krzysztofas Zanussi ir Aleksandras Krasovickij pasitelkdami savo gyvenimiškas patirtis, pasaulio matymą, mintis ir idėjas užrašė „Imperatyvas. Pokalbiai Liaskose“.

Skaitytojai jausis lyg dalyvautų intelektualiame pokalbyje, kuriame plės akiratį, ugdys toleranciją kitaip mąstančiams, sužinos įdomių dalykų, o į galbūt anksčiau kitaip suprantamus reiškinius pažvelgs kitomis akimis.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti