Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Įspėjimas

Įspėjimas

Internetu:
17,92€
Knygyne:
21,60€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Anonymous
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786094841354

Knygos „Įspėjimas“ aprašymas

ĮSPĖJIMAS – Nr. 1 bestseleris pasaulyje ir precedento neturinti Donaldo Trumpo administracijos užkulisių apžvalga, pateikta Anonimo – įslaptinto vieno iš aukščiausių Prezidento administracijos pareigūnų.

Šios knygos autorius sukrėtė JAV dar 2018 metų rugsėjo 5-ąją, The New York Times paskelbdamas straipsnį, kuriame buvo pateikta įžvalgų apie Baltųjų rūmų chaosą, administracijos nestabilumą ir žmones, mėginančius suvaldyti impulsyvius Donaldo Trumpo poelgius ir sprendimus.

Pasauliui balansuojant ties nestabilia riba, Anonimas vėl prabyla – jo įžvalgos apie tai, kas stovi už galingiausios pasaulio valstybės vairo, sukrečia...

Kas valdo informaciją, valdo pasaulį. Informaciją galima naudoti įvairiai: kartais ją neteisėtai naudodami politikai mėgina iškreipti ir valdyti demokratinius procesus, o galingos korporacijos ne itin skaidriai bruka savo produktus, bet dažnai ji pasitarnauja kilniems tikslams – kai atskleidžiami antidemokratiniai sąmokslai, neteisėtos machinacijos ar nešvarios pasaulio galingųjų paslaptys.

Daugybė žmonių painioja lojalumą žmogui su lojalumu šaliai, todėl laikosi tylos įžadų. Tačiau kai kurie prabyla – dėl mūsų visų laisvės pasiryždami atskleisti tiesą, nepaisydami sistemos spaudimo.

Pasaulis taptų daug blogesne vieta, jei ne drąsūs ir gerbiantys laisvę žmonės, kaip šaltinis, pasivadinęs John Doe, 2015 m. pradžioje paskelbęs Panamos dokumentus, Edwardas Snowdenas, paviešinęs daugelį visuotinio elektroninio sekimo programų, Christopheris Wylies, atskleidęs istoriją dėl milijonų feisbuko vartotojų duomenų nutekinimą.

Jeigu ne šie žmonės, mes gyventume pasaulyje, kuriame rinkėjų nuomonės nepaisymas, politinis šantažas, manipuliacijos, pasitelkiant įvairias įtaigos ir sekimo priemones taptų kasdienybe. Ši Anonimo apžvalga – realistinis dabartinio Ovalinio kabineto šeimininko vertinimas ir ĮSPĖJIMAS: kas gali ištikti tautą, vedamą netinkamo lyderio.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti