Pranašavimo kortos, Išskleisk savo šviesą.

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Mijalba
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 128
  • ISBN 9786094690976

Knygos „ Pranašavimo kortos, Išskleisk savo šviesą.“ aprašymas

Ar esi pasirengęs (-usi) išskleisti savo šviesą?

Ši knygutė su puikiomis 44-iomis orakulo kortomis pagelbės jums nušviesti pasaulį savo vidine šviesa, išmokys stiprinti ryšį su savo siela ir visa ko Šaltiniu. Dirbdami su penkiomis šios malkos kortų grupėmis susiliesite su savo intuicija, susijungsite su savo esme.

Patvirtinančios kortos pasiūlys greitą nurodymą.

Užklausos kortos skatins įsiklausyti į sielos balsą.

Veiksmo kortos nurodys, ko imtis.

Aktyvinančios kortos pažadins jūsų vidinį gijimą.

Perdavimo kortos sujungs su palaikančiomis energijomis.

Prie kortų pridėta knygelė-vadovas paaiškina, kaip naudotis orakulo „Išskleisk savo šviesą" (Work Your Light™) pranašavimo kortomis. Vadove pateikiama kiekvienos kortos prasmės aprašymas ir skirtingos dėlionės, mokoma susiderinti su kortomis bei savo sielos erdve prieš pradedant su jomis dirbti, paaiškinama, kaip skaityti informaciją kitiems asmenims.

Dirbdami su kortomis atkreipsite dėmesį, kaip stiprėja jūsų intuicija, jūsų sielos vidinis balsas, jūsų atsivėrimas tam, kas iš tiesų esate, ir savo tikrajam tikslui, dėl kurio esate čia.

Rebecca Campbell yra daugelio knygų ir orakulų kortų bestselerių autorė. Rebeka yra „The Inner Temple Mystery School" ir „The Sanctuary Membership" įkūrėja. Jos knygos ir orakulų kaladės išverstos į 20 skirtingų kalbų, jų galima rasti visuose pasaulio kampeliuose.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti