Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Įstabiosios medžiagos

Įstabiosios medžiagos

Internetu:
12,11€
Knygyne:
14,60€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 296
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025466

Knygos „Įstabiosios medžiagos“ aprašymas

„Kerinti… Šios knygos misija – iš naujo supažindinti mus su nuostabiomis medžiagomis, kurios palaiko mūsų gyvenimus.“ – Guardian
„Tam, ką bando padaryti autorius reikia šiek tiek beprotybės – masiškai atgaivinti tai, kas negyva. M. Miodownik pasiekia tiksliai tai, ko ir siekia.“ – The Times
Knyga „Įstabiosios medžiagos“ 2014 metais pelnė prestižinę Karališkosios draugijos Wintono premiją. Autorius Mark Miodownik – medžiagotyros profesorius Londono universitetiniame koledže, keleto dokumentinių laidų vedėjas, Londono universitetinio koledžo Sandaros institutui (UCL Institute of Making) vadovas taip pat organizuojant  interaktyvius renginius bendradarbiavo su tokiais muziejais, kaip „Tate Modern“, „Hayward Gallery“ ir „Wellcome Collection“. M. Miodownik „Times“ įtrauktas į 100-o įtakingiausių Jungtinės Karalystės mokslininkų sąrašą.
Leidinyje pilna įdomių, neįprastų ir šmaikščių pasakojimų apie mūsų gyvenimą persmelkiančius inžinerijos stebuklus: nuo arbatos puodelio iki reaktyvinio variklio, nuo silicio lusto iki sąvaržėlės, nuo plastiko prietaisuose iki elastiko apatinėse kelnaitėse. 
Skaitytojai bus suintriguoti, sužinos daug naujos informacijos. „Įstabiosios medžiagos“ leis pažinti mus supančią aplinką, medžiagas, kurias naudojame kiekvieną dieną.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti