Kanclerė

15,00€
*Išpardavimo kaina
25,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Kati Marton
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9785415026944

Knygos „Kanclerė“ aprašymas

Kanclerė Angela Merkel – tai populiariuoju žanru papasakota vienos ypatingiausių mūsų laikų moterų politinė biografija, pirmas atviras ir žmogiškas šios uždaros, viešumos vengiančios lyderės portretas, kupinas mažai kam žinomų detalių apie jos kelią į sėkmę.

-Los Angeles Review of Books-


Kati Marton biografinėje apybraižoje Kanclerė Angela Merkel išsamiai aprašomas vienos galingiausių pasaulio lyderių, Vokietijos kanclerės Angelos Merkel, iškilimas ir politinė karjera.

Pastoriaus dukra, užaugusi sovietų kontroliuojamoje Rytų Vokietijoje, niekada nepritapo prie sistemos, tačiau jaunystėje mokslinį darbą dirbusi Angela Merkel į politiką įsitraukė tik griuvus Berlyno sienai. Visgi ji sugebėjo per 15 metų tapti Vokietijos kanclere, o kartu ir neoficialia Vakarų lydere.

Žinoma biografė Kati Marton bando įminti politinio Angelos Merkel iškilimo paslaptį. Turėdama prieigą prie artimiausios kanclerės aplinkos ir tik neseniai išslaptintos informacijos, autorė atskleidžia šios ypatingos moters politinį genialumą, kuris ir lėmė jos sėkmę. Nė vienas šiuolaikinis lyderis taip sumaniai nepasipriešino Rusijos agresijai, nevykdė tokios drąsios socialinės politikos ir taip užtikrintai nelaikė išvien viso kontinento, tada, kai kitos šalys rūpinosi savo reikalais. Ji išmintingai tvarkėsi su tvirtos rankos šalininkais Vladimiru Putinu ir Donaldu Trumpu, ir sugebėjo išlaikyti šiltus santykius su partneriais Baraku Obama ir Emanueliu Makronu, kai šalių bendrystei buvo iškilusi grėsmė.

Kuklios ir santūrios Angelos Merkel istorija – puikus pavyzdys visiems, kurie nori įgyti ir išlaikyti valdžią, bet kartu likti ištikimi savo moraliniams įsitikinimams.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti