Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Kas slypi tarp mūsų

Kas slypi tarp mūsų

Internetu:
15,51€
Knygyne:
18,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius John Marrs
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9789955269816

Knygos „Kas slypi tarp mūsų“ aprašymas

Sakoma, kad kiekviena šeima turi savo paslapčių. Megė ir Nina, taip ilgai gyvenančios po vienu stogu, – ne išimtis. Skirtumas tik tas, kad jų paslaptys nėra palaidotos giliai praeityje.

Kas antrą vakarą Megė ir Nina kartu vakarieniauja. Po to Nina padeda Megei grįžti į jos kambarį palėpėje ir uždeda jai ant kojos sunkią grandinę. Mat kadaise Megė padarė kai ką baisaus, už ką Nina niekada jai neatleis, tad dabar jai tenka už tai mokėti. Bet praeityje slypi ir tokių dalykų, apie kuriuos Nina nežino, o Megė neketina jų atskleisti – net jei nuo to priklausys jos gyvybė.

Tai savotiškas žmogaus prigimties tyrimas – apie jo atsparumą, nepaisant iš pažiūros slegiančių situacijų, atkaklumą ir jėgą, galinčią padėti ištverti net ir sunkiausias akimirkas. Tai istorija apie apsėdimą, šeimą, neapykantą, kuri gali tik stiprėti, jei neieškoma išeities, ir tai, kaip kartais pavojinga saugoti paslaptis.

 „ITW Thriller Award“ ir „International Book Awards“ apdovanojimus pelnęs įtempto siužeto psichologinis trileris iki paskutinių puslapių neleidžia pamiršti herojų patiriamo siaubo.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius

„Detektyvų serija“

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti