Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Kelionė į mišką

Kelionė į mišką

3,67€
Knygyne:
5,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 34
  • ISBN 9786098263039

Knygos „Kelionė į mišką“ aprašymas

Vieną gražų vasaros rytą mergaitė Aistė susiruošė į gamtą. Keliaudama vingiuotu miško keleliu ji sutiko daug nuostabių gyvūnų: driežą, ežiuką, zuikį, antis. Ant medžių šakelių pamatė paukštelius, lesančius uogas. Mergaitė priėjo ežerą, kurio paviršiuje plūduriavo purienos ir lelijos. Ant kranto vaikštinėjo antys, o danguje skraidė milžiniški laumžirgiai. Skaidriame vandenyje mergaitė pamatė keisčiausias žuvis, kriaukles ir akmenukus. Kelionė į gamtą buvo nuostabi! 

Deja, besižavėdama gamtos grožybėmis, mergaitė pametė savo daiktus ir papuošalus. Gal knygelės skaitytojai padės surasti karolius, kaspinus ir skrybėlaitę?

Knyga tinka besimokantiems skaityti, didelės raidės. Poetė Rūta Mėlinskaitė aprašė Aistės nuotykius miške. Puslapiuose yra skaičiavimo užduotys. Kiek uogų ant šakelių? Kiek gėlių auga prie keliuko? Kiek žuvelių nardo vandenyje? SUSKAIČIUOK! Nupiešk savo drugelius, gėles, žuveles. 

Tarp gėlių, tarp krūmų ir net ežere pamesti Aistės daiktai – surask juos!

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti