Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Kodėl nedarai to, ką žinai?

Kodėl nedarai to, ką žinai?

7,87€
Knygyne:
11,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 258
  • Leidykla Tobulėjimo projektai
  • ISBN 9786098210019

Knygos „Kodėl nedarai to, ką žinai? “ aprašymas

Įsivaizduokite gyvenimą, kuriame niekas nepasikeičia. Elgiamės blogai. Skaudiname mylimus žmonės ir save. Vis nesikeičiame. Kai nesikeičiame, sąmoningai renkamės būti nelaimingi. Drauge darome nelaimingus ir kitus. Laikotarpis, kurį nugyvename, jausdamiesi nelaimingi, yra laikotarpis, į kurį nebegrįšime. Skaudžiausia, kad visa tai darome mes patys. Toks yra mūsų pasirinkimas. Iš kvailo išdidumo daugybę metų laikomės įsikibę tam tikro elgesio modelio. Tik kai būna per vėlu žalą atitaisyti, savo elgesį permąstome. Galbūt gailimės. Kodėl taip elgiamės? Kodėl nenorime keisti savo elgesio?

Marshallas Goldsmithas yra žymiausias Amerikos įmonių vadovų treneris. Jis yra 2015 m. Thinkers 50 apdovanojimo, kaip įtakingiausio pasaulyje lyderystės mąstytojo, laimėtojas. Jis yra vienas iš nedaugelio atrinktų konsultantų, kurie pakviesti dirbti su daugiau nei 150 geriausių pasaulio korporacijų vadovų. Daktaro laipsnį jis įgijo Kalifornijos universitete ir yra Dartmuto koledžo Tucko verslo mokyklos vadovų mokymo programų dėstytojas. Amerikos vadybos asociacija M. Goldsmithą įvardijo kaip vieną iš penkiasdešimties didžiųjų mąstytojų ir verslo lyderių, padariusių įtaką vadybos sričiai, o Businessweek jį įtraukė į įtakingiausių praktikų vadovų ugdymo istorijoje. New York Times bestselerių Mojo ir What Got You Here Won't Get You There autorius yra parašęs arba redagavęs 35 knygas, kurios visame pasaulyje parduotos milijonais egzempliorių. Tarp jų - ir knyga su bendraautoriumi Marku Reiteriu Trigeriai. Kodėl nedarai to, ką žinai?

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti