Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Laiko vingis

Laiko vingis

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786090131725

Knygos „Laiko vingis “ aprašymas

Trylikametės Megė Miuri gyvenimas keistokas. Jos dešimtmečiai broliai dvyniai ir gražuolė motina atrodo vieninteliai normalūs šeimos nariai. Tiesa, jaunėlis Čarlzas apdovanotas neįtikėtinu intelektu, tačiau kitų yra laikomas kvaileliu. Pati Megė su aplinkiniais neranda bendros kalbos, o jos mylimas tėvas iškeliavo vykdyti slaptos misijos ir dingo. 

Megės tėvas eksperimentavo su penktuoju keliavimo laiku matmeniu. Dabar atėjo metas Megei ir jos broliui Čarlzui bei draugui Kalvinui jį išgelbėti. Jie drąsiai leidžiasi skrieti laiko ir erdvės vingiais, keliaudami iš vienos planetos į kitą. Tačiau ar jie gali įveikti blogio jėgas, su kuriomis susidurs kelionės per kosmosą metu?

„Laiko vingis“ yra pirmoji Madeleine L‘Engle serijos knyga, tapusi fantastinės vaikų literatūros klasika. 1963 m. Niuberio medaliu apdovanota knyga „Laiko vingis“ netrukus švęs 60 metų jubiliejų ir toliau sėkmingai populiarėja. Romanas, kurį šimtai mokyklų adaptavo kaip scenos kūrinį, 2018 m. buvo išleistas kaip „Disney“ kino filmas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti