Lietuva. Pinigų istorija

Lietuva. Pinigų istorija

Internetu:
17,10€
Knygyne:
20,12€

Apie

Knygoje trumpai pristatoma bendra pinigų atsiradimo istorija (rašoma apie ankstyvuosius pinigus, jų archajiškas formas, monetų atsiradimą, popierinius pinigus ir jų įvairovę). Pasakojama apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės monetas, jų kaldinimą,...
Autorius S. Sajauskas

Informacija

  • Leidykla Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
  • ISBN 978542001755

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Lietuva. Pinigų istorija “ aprašymas

Lietuva. Pinigų istorija

Knygoje trumpai pristatoma bendra pinigų atsiradimo istorija (rašoma apie ankstyvuosius pinigus, jų archajiškas formas, monetų atsiradimą, popierinius pinigus ir jų įvairovę). Pasakojama apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės monetas, jų kaldinimą, kursą, sudėtį ir formą, pateikiama žinių apie kalyklas ir monetas kaldinusius valdovus. Išsamiai aprašomos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, Lietuvos Respublikos (1918–1940 m.), okupacinių laikotarpių ir atsikūrusios Lietuvos (nuo 1990 m.) pinigų sistemos, aptariami pinigų lobiai ir proginės monetos. Knygos pabaigoje supažindinama su Europos Sąjungos pinigais – eurais. Knyga gausiai iliustruota pinigų pavyzdžiais.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai