Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lietuvių liaudies muzika akordeonui

Lietuvių liaudies muzika akordeonui

Internetu:
6,01€
Knygyne:
7,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2020
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9790806000236

Knygos „Lietuvių liaudies muzika akordeonui“ aprašymas

Lietuvių liaudies muzikoje sudėtas visas mūsų protėvių gyvenimas. Liaudies muzika yra mūsų tikrosios meno šaknys. Dar pirmieji lietuvių kompozitoriai Juozas Naujalis ir Mikalojus Konstantinas Čiurlionis sėmėsi idėjų savo kūrybai iš liaudiškų dainų, jas rinko, mokėsi iš jų, harmonizavo chorams.Knyga „Lietuvių liaudies muzika akordeonui“ skiriama pradedantiesiems akordeonininkams. Ją galima naudoti muzikos ir menų mokyklų I–IV klasių moki¬niams ir akordeono mėgėjams. Rinkinyje esančius kūrinius galima ne tik mokytis groti, bet ir naudoti skaityti iš lapo. Knygoje pateikiamos surinktos ir akordeonui pritaikytos (aranžuotos) lietuvių liaudies dainos ir šokiai. Liaudiškos melodijos papildytos tekstais ir fotografijomis, kurios leidžia išraiškingiau atlikti ir labiau pajausti melodijų dvasią.Itališkų muzikos terminų žodynėlis padės lengviau suprasti muzikinę kalbą.Linkiu sėkmės ir kantrybės jauniesiems akordeonininkams, mokantis groti lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti