Lietuvių -vokiečių kalbų žodynas. Križinauskas

Lietuvių -vokiečių kalbų žodynas. Križinauskas

Internetu:
14,92€
Knygyne:
17,55€

Apie

"Leidykla TEV išleido naują ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje žinomo žodynų ir vadovėlių autoriaus Juozo Križinausko lietuvių–vokiečių kalbų žodyną. Jame gausu ne tik bendrinės, bet ir šnekamosios kalbos žodžių, kompiuterijos, technikos, matematik...
Leidykla: TEV

Informacija

  • Metai 2004
  • Puslapiai 504
  • Leidykla TEV
  • ISBN 978995549159

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Lietuvių -vokiečių kalbų žodynas. Križinauskas

"Leidykla TEV išleido naują ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje žinomo žodynų ir vadovėlių autoriaus Juozo Križinausko lietuvių–vokiečių kalbų žodyną. Jame gausu ne tik bendrinės, bet ir šnekamosios kalbos žodžių, kompiuterijos, technikos, matematikos, biologijos ir kt. terminų, frazeologizmų, vaizdingų pavyzdžių ir žodžių junginių.
Lietuviški žodžiai ir vokiški jų atitikmenys sukirčiuoti, pateikiamos pagrindinės lietuviškų ir netaisyklingai kaitomų vokiškų veiksmažodžių formos. Žodynas parengtas vadovaujantis naująja vokiečių klabos rašyba. Iš viso jame yra apie 35 000 žodžių ir posakių."

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai