Mergaitės, kurias pamiršo

16,92€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
19,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Emily Gunnis
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094668067

Knygos „Mergaitės, kurias pamiršo“ aprašymas

Kodėl ji nerūpėjo jums, kai dar buvo gyva? Kai dar galėjote ją rasti ir išgelbėti? Niekas nekreipė į mus dėmesio. Ji sakė jums, kad mumis čia nesirūpina, bet vis tiek suimdavote ją ir parveždavote atgal į Morgeitą. 

EMILY GUNNIS (Emilė Gunis, g. 1975) – buvusi televizijos režisierė, tarptautinių bestselerių „Mergina iš laiško“, „Prarastas vaikas“ ir „Pribuvėjos paslaptis“ autorė. Ji – viena iš keturių britų rašytojos Penny Vincenzi dukterų, nuo vaikystės norėjusi rašyti knygas. „Mergaitės, kurias pamiršo“ – nepaprastai įtaigus romanas apie stiprias, bet kartu labai pažeidžiamas moteris ir merginas: motinas, dukteris, seseris. 

1944-ieji, Blečlio Parkas. Patriotiškai nusiteikusi Olivija atvyksta dirbti depešų kurjere. Jaunatviško įkarščio kupina mergina nenumano, kokie išbandymai jos laukia. Žino viena: ji nori pamatyti pasaulį, o ne sėdėti namie, kaip mama.

2015-ieji, Soltdinas. Nuošalioje vietovėje randami merginos palaikai. Policijos inspektorė Džo Hamilton įtaria, kad jie – septyniolikmetės Holės Mor, prieš trisdešimt metų dingusios Morgeito našlaičių namų globotinės. Ištisus dešimtmečius ši mįslė nedavė Džo ramybės. Kaip ir penkiolikmetės Džemos Smit mirtis. Dabar Džo tarnybos laikas baigiasi – ji turi tik penkias dienas išsiaiškinti tiesą. Tik kodėl visi įkalbinėja šią bylą palikti ramybėje? Kodėl viršininkas slapukauja, o aukos sesuo atsisako bendrauti su policija? Maža to, hospise gęsta Džo motinos gyvybė, tad Džo teks rinktis, kam skirti savo jėgas ir laiką. 

Tai sukrečiantis pasakojimas apie dešimtmečius saugomas paslaptis ir negyjančias žaizdas, kurios alina sielą net ir po daugelio metų. Apie nenumaldomą laisvės troškimą ir kartu poreikį kam nors priklausyti, sulaukti palaikymo, būti mylimam. Apie meilę. Žudančią. Ir teikiančią jėgų. 

„Romanas, kurio niekada nepamiršite.“

Rašytoja Sophie Kinsella


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti