Pasirinkimas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Autorius Edith Eger
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786090142950

Knygos „Pasirinkimas“ aprašymas

Tai sukrečiantis Editos Eger pasakojimas, kuris atskleidžia žiaurius holokausto baisumus, kuriuos jai teko išgyventi II Pasaulinio karo metais. Knygoje „Pasirinkimas“ autorė atvirai dalijasi savo patirtimi, dalinasi žmonių, kuriems ji padėjo kaip psichologė, istorijomis. 

Pasakojimas prasideda, kai Hitleriui atėjus į valdžią Vengrijos žydaitė Edita su šeima yra ištremiami į Aušvicą. Nors patyrė nežmoniškas kančias, Edita pasižymėjo neįtikėtina drąsa: šoko pačiam Jozefui Mengelei, išgelbėjo gyvybę savo seseriai ir kartu su kitomis moterimis dalyvavo Mirties žygyje. Koncentracijos stovyklai užvėrus duris, visi galvojo, kad Edita jau mirusi – galiausiai ją leisgyvę ištraukė iš lavonų krūvos. 

Šiandien Edita Eva Eger yra žymi pasaulinio garso psichologė, padedanti prievartos aukoms, kareiviams tvarkytis su potrauminio streso sindromu. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti