Paskutinis Lokys

15,98€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Hannah Gold
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 271
  • ISBN 9786098252194

Knygos „Paskutinis Lokys“ aprašymas

Lokių saloje nebeliko baltųjų lokių. Bent jau taip tikina Eipril tėtis, kuris atvyko į atšiaurioje Arktįyje buvo paskiriamasstas atlikti svarbiųus mokslinių us tyrimųus apie klimato kaitą. Tačiau kartu su tėčiu juo į tolimą ekspediciją pasiimtaišvykusi vienuolikametė duktė, netikėtai jį susitinka - peralkusį, sužeistą, vienišą, ir atskirtą nuo savo artimųjų lokį. Pasiryžusi jam padėti lokiui, Eipril pradeda svarbiausią savo gyvenimo žygį.  

Ši širdį paliečiantijaudinanti istorija apie mergaitės drąsą, nesavanaudiškumą ir užsimezgusį ryšį su lokiu  nepaliks abejingų bei ir prikaustys skaitytojo dėmesįą nuo pat pirmųjų puslapių. 

Knygoje perduodama svarbi žinutėmintis, kad kiekvienas žmogus –- net pats mažiausias ar silpniausias –- gali padaryti lemtingą žingsnį ir keičiant pakeisti pasaulį. Tai svarbi istorijaPasakojimas apie Eipril svarbus mums, nykstantiems gyvūnams, visai planetai. 

Knyga tapo tarptautiniu bestseleriu ir yra išversta į 25 kalbas. Už šį kūrinį autorė pelnė prestižinius literatūros apdovanojimus. 

“Skaičiau ir verkiau. Iš liūdesio, iš meilės, iš džiaugsmo ir noro panirti į šiltą lokio glėbį. Turėti tokį draugą svajoja visi vaikai. Nuostabi knyga.“

Kamilė, 11 m.

Iliustracijos – Levi Pinfold.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti