Protingas investuotojas

21,33€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
25,70€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 600
  • ISBN 9786090150535

„Protingas investuotojas“ aprašymas

KLASIKA TAPĘS INVESTAVIMO VADOVAS SU JASONO ZWEIGO KOMENTARAIS. 

„Nėra abejonės, kad tai geriausia iki šiol parašyta knyga apie investavimą.“ WARRENAS E. BUFFETAS 

Nuo pat pirmojo leidimo 1949 m. Protingas investuotojas tapo pagrindine akcijų rinkos knyga. Ši knyga paskatino daugybę žmonių visame pasaulyje imtis investicijų verslo. Čia didžiausias dėmesys skiriamas investavimo principams, istoriniams finansų rinkos aspektams ir analitinei įrankių, būtinų finansinei sėkmei pasiekti, apžvalgai.

Galima drąsiai teigti – tai ne tik knyga, tai visas asmeninių finansų valdymo magistrantūros kursas. Visų pirma, Grahamas pristato svarbią mintį, kad investicijos nėra spekuliacijos. Kiekvienas, kuris sako kitaip, nesuvokia, kad Investicijos kyla iš žinių. Tačiau žmogus privalo žinoti, kiek jis nežino.

Garsus investuotojas teigia, kad investavimas yra tiek skaičių žaidimas, tiek proto žaidimas. Kitaip tariant, tai daugiau apie „charakterį“, o ne apie intelektą.

Benjaminas Grahamas – ne tik puikus investuotojas, bet ir vienas įžvalgiausių šios srities teoretikų. Knygoje išdėstyta Grahamo investavimo į vertę filosofija padeda investuotojams apsisaugoti nuo rimtų klaidų ir moko juos kurti ilgalaikes strategijas. Per daugelį metų rinkos plėtra įrodė Grahamo strategijos pagrįstumą.

Knygoje Grahamo tekstus komentuoja žinomas amerikiečių finansų žurnalistas Jasonas Zweigas. Jis apžvelgia šiuolaikinės rinkos realijas, nubrėžia paraleles tarp Grahamo pavyzdžių ir dabartinių finansinių rodiklių.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti