naujiena elakcija
Sielų išmintis

Sielų išmintis

13,30€
19,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: SATWA
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 270
  • ISBN 9786094160592

Knygos „Sielų išmintis“ aprašymas

Maiklas Niutonas – daugelio straipsnių, knygų „Sielų kelionės“, „Sielų lemtis“, „Gyvenimas tarp gyvenimų“ ir „Praeitų gyvenimų prisiminimai“ autorius.

Šią knygą sukūrė Maiklo Niutono Gyvenimai tarp gyvenimų hipnoterapijos instituto nariai, norėdami pagerbti savo Mokytoją ir kolegą. Joje yra daugiau nei 100 tikrų istorijų apie gydymą, išmintį ir įvairiausių žmonių keliones į praeitį. Jie visi pasitelkė Maiklo Niutono sukurtą dvasinės regresijos metodą, kad išgyventų sunkius savo gyvenimo laikotarpius. Knygoje pateikiami šių žmonių išgyvenimai, susitikimai su dvasiniais vadovais, mirusiais artimaisiais ir dvasių giminėmis, taip pat patirtis, kurią jie įgijo per šiuos susitikimus.

Sužinosite, kaip pasinėrimas į praėjusius gyvenimus padėjo žmonėms suprasti konfliktų šeimose priežastis, susidoroti su sveikatos problemomis ir nukreipti pastangas tinkama linkme siekiant sėkmingos karjeros. Aprašytos situacijos padės suprasti gilią prasmę, slypinčią mumyse ir mūsų gyvenime Žemėje.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti