Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tiesa ir teisinės formos

5,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025862

Knygos „Tiesa ir teisinės formos“ aprašymas

Vienu metu būti universiteto dėstytoju ir intelektualu – tai mėginti <...> modifikuoti ne tik kitų, bet ir nuosavą mąstymą. -  M. Foucault

Autorius Michel Foucault – visame pasaulyje gerai žinomas XX a. prancūzų filosofas ir istorikas, padaręs didžiulę įtaką ne tik filosofijos, bet ir humanitarinių ir socialinių mokslų srityse. 

Knygoje „Tiesa ir teisinės formos“ pateikiamos Rio de Žaneire 1973 m. skaitytos paskaitos iš jo veikalo „Dits et écrits“ II tomo („Raštai ir pasisakymai“ II), kuriame autorius paprastai ir aiškiai pateikia atliktų tyrimų rezultatus, sintezę, pristato savo filosofines prielaidas, idėjas. Autorius teigia, kad nėra tiesos pačios savaime ir anapus laiko, jog ji formuojasi ne tik moksle, bet ir kasdieniniame gyvenime – žmonių konfliktuose, teisiniuose reikaluose, galių susidūrimuose. Kūrinyje M. Foucault tiesos ieškojimo sampratą analizuoja pateikdamas istorijas vykusias Vakaruose, įterpiant pasakojimus apie Edipą, archajinius išmėginimus, Viduramžių ir šiuolaikinių laikų pastangas kontroliuoti žmogų. 

Tai vienas svarbiausių garsaus filosofo veikalų, norint susipažinti ir suprasti su M. Foucault iškilaus proto palikimu, plėtojamomis idėjomis, filosofiniu mąstymu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti