Vaikai kilę iš dangaus

11,34€
16,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius John Gray
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 336
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090140932

Knygos „Vaikai kilę iš dangaus“ aprašymas

Šių laikų pasaulis kitoks ir mūsų vaikai kitokie. Ir psichologas Džonas Grėjus vaikų ugdymo procesą mato visai kitaip nei matė mūsų tėvai. Svarbiausia auklėjant yra meilė ir vaikams skirtas laikas bei energija. Vis dėlto vien meilės nepakanka. Nesuprasdami individualių vaiko poreikių, tėvai neįstengia duoti to, ko vaikams šiandien labiausiai reikia.
 
SUŽINOKITE:
kaip užauginti valingus ir savimi pasitikinčius vaikus,
kaip vaikui išugdyti atsakingumo jausmą ir paskatinti jį nebijoti pripažinti savo klaidų,
kokie yra penki pozityvaus auklėjimo principai,
kaip nepasiduoti neigiamoms emocijoms ir rasti bendrą kalbą su vaiku.

Autorius geba paprastai ir aiškiai rašyti apie kiekvienam tėvui svarbius ir sudėtingus dalykus. Jis puikiai paaiškina – kokiais raktais atverti vaikų širdis ir pasitikėjimą tėvais? 

Ši knyga auginantiems vaikus padės pereiti nuo „ką daryti šioje situacijoje“ prie supratimo, ko vaikui reikia ir kodėl jis taip elgiasi. Sužinosite, kad vaikų maištas yra visiškai natūralus reiškinys už kurį negalima bausti. Suvokdami savo vaiką lengviau ir ramiau kursite santykius, o juk santykiai be streso ir konfliktų tėvams ir vaikams leis tapti geriausiais draugais. Ypač svarbu pažymėti, kad autorius šį procesą vadina „pozityvia tėvyste“.

 
VAIKŲ AUKLĖJIMAS – TAI IŠŠŪKIS. ĮVEIKIME JĮ KARTU, TAIKYDAMI POZITYVAUS AUKLĖJIMO METODUS!
 
„Išklausyti savo vaikus yra kur kas svarbiau negu kur nors ne pa vėluoti.“ DŽONAS GRĖJUS
DŽONAS GRĖJUS (JOHN GRAY), skaitomiausias visų laikų knygų apie santykius autorius, yra parašęs daugiau nei 20 knygų, tarp jų ir „The New York Times“ bestselerį, visų laikų populiariausią knygą apie tarpusavio santykius „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“. 
Dž. Grėjus yra filosofijos mokslų daktaras, didelę patirtį turintis psichologas, tarptautiniu mastu pripažintas komunikacijos ir santykių ekspertas. Jis daugiau nei 35 metus veda viešus ir privačius seminarus tūkstančiams dalyvių. Šioje knygoje autorius dėsto savo požiūrį į vaikų auklėjimą, pataria, kaip tapti savimi pasitikinčiais tėvais ir padėti vaikams susikurti sėkmingą gyvenimą.
„Knygoje „Vaikai kilę iš dangaus“ aprašomus pozityvaus auklėjimo metodus kūriau daugiau kaip trisdešimt metų. Šešiolika metų konsultuodamas suaugusiuosius, kuriems iškildavo individualių ir bendravimo sunkumų, turėjau galimybę analizuoti, kokie auklėjimo būdai mano pacientų vaikystėje buvo neveiksmingi. Tapęs tėvu, keturiolika metų kūriau ir naudojau kitokius, naujus auklėjimo įgūdžius. Naujosios įžvalgos bei metodai padėjo ne tik mums, bet ir tūkstančiams kitų šeimų.“
„Vaikai kilę iš dangaus“ siūloma plati praktinė auklėjimo filosofija, tinkanti bet kurio amžiaus vaikams. Naujosios įžvalgos ir metodai padės auklėti ir kūdikius, ir žengiančius pirmuosius žingsnelius, ir mažus, ir pereinamojo į paauglystę amžiaus vaikus, ir paauglius. Net jeigu savo paauglius iki šiol auklėjote kitaip, naujieji metodai jiems bus paveikūs.“
DŽONAS GRĖJUS

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti