Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vertybių faktorius

Vertybių faktorius

Internetu:
20,04€
Knygyne:
24,15€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 318
  • ISBN 9786098210347

Knygos „Vertybių faktorius“ aprašymas

ŠI KNYGA SKIRTA KIEKVIENAM ŽMOGUI…

Kuriam vis dar nepavyko išsiaiškinti iš kur atsiranda vidinė motyvacija veikti: grįžus po įtemptos dienos kartais mes turime jėgų daryti kažką daugiau, o kartais tiesiog norime kristi į lovą ir ilsėtis.

Knygoje “Vertybių Faktorius” rasite atsakymą kaip atrasti vidinį motyvacijos šaltinį dalykams kuriuos norite atlikti ir kaip dienos pabaigoje turėti daugiau energijos nei dienos pradžioje?

Kuriam žmonių elgesys ir jo motyvai yra įdomūs, tačiau kartais nesuprantami: už kiekvienos pasaulio sistemos, verslo, šeimos sprendimų ir t.t. slypi žmogus su savo motyvais, kurių mes ne visuomet suprantame.

Knygoje “Vertybių Faktorius” jūs atrasite atsakymus kodėl žmonės priima vienokius ar kitokius sprendimus. Suvokdami tai, galėsite „skaityti“ žmonių elgesį, kuris pasako daug daugiau, nei žmogaus žodžiai.

Kuriam vis dar nepavyko išsiaiškinti kokia yra jo gyvenimo esmė: sutiksiu su jumis – tai nėra lengva. Greičiausiai tai yra vienas sunkiausių tuo pačiu ir pačių įdomiausių klausimų kokius žmogus gali atsakyti.

Knygoje “Vertybių Faktorius” rasite įdomius pasvarstymus, teoriją, mokslą analizuojantį gyvenimo prasmę ir metodus kurie jums padės išgryninti savo gyvenimo esmę.

Kuriam smalsu tobulėti ir mokintis, tačiau nesiseka pritaikyti įgautas žinias: žinios be pritaikymo yra tik informacija. Norint pasiekti didesnius rezultatus, svarbu išmoktas žinias pritaikyti praktikoje.

Šioje knygoje pateikiami atsakymai kodėl kai kurias žinias sugebame pritaikyti, o kai kurias tiesiog pamirštame. Perskaitę knygą suvoksite kaip maksimaliai panaudoti visas turimas žinias.

Kuris yra užstrigęs neįkvepiančioje ar atsibodusioje karjeroje: kiekvienam iš mūsų pasitaiko šis karjeros etapas. Tai yra labai normalu.

Šioje knygoje jūs suprasite kodėl jūsų karjera ar verslas jūsų nebedaro laimingais ir ką daryti tokiu atveju, kad grąžintumėte meilę darbui ir džiaugsmą gyvenimui.

Kuris ieško atsakymų kaip atstatyti santykį su artimu žmogumi: surasti lygiavertį, tavo misiją ir gyvenimo būdą suprantantį partnerį šiais laikais yra itin sunku. Santykių tema yra numeris vienas populiariausia tema socialinėje medijoje. Ne be priežasties.

Šioje knygoje rasite unikalią ir laiko patikrintą paslaptį kuri leis ne tik atstatyti santykius su artimais žmonėmis – mama, tėčiu, sese ar broliu – tačiau taip pat rasite ir unikalų būdą kaip patiesti tvirtą pagrindą santykiui su antrąja puse.

Kurį kamuoja žemas imunitetas ir žema energija: šiuolaikiniame medicinos pasaulyje daktarai jau pripažįsta, kad mintys daro įtaką jūsų fiziologijai. Fiziologiniai simptomai tokie kaip dažnas sergamumas ar energijos trūkumas yra tiesiogiai susijęs su jūsų daromais veiksmais ir sprendimais kiekvieną dieną.

Šioje knygoje pristatomi metodai padės užtikrinti aiškią kryptį, stiprų imunitetą, norą ir įkvėpimą veikti ir nuolatinę įkvėpto gyvenimo būseną.

ŠIOJE KNYGOJE RASI 

Kaip įveikti sunkumus ir iššūkius:

Kiekvienas asmuo susiduria su sunkumais gyvenime. Kai kuriais atvejais mes šiuos sunkumus priimame kaip pamokas ir juos įveikiame, ir kai kurių sunkumų bijome ir vengiame. Perskaitę knygą jūs suprasite kodėl mes vengiame sunkumų ir kaip juos įveikiant išmokti svarbiausias pamokas.

Kaip atrasti gyvenimo esmę:

Kas yra gyvenimo esmė, kodėl mes jos ieškome ir dažnai nerandame? Tai yra vienas svarbiausių klausimų kuriuos žmogus užduoda sau. Kai kuriems pavyksta atrasti savaime, o kitiems atrasti savo gyvenimo esmę sunkiau. Šioje knygoje rasite atsakymus į šiuos svarbius klausimus.

Kaip susikurti pilnavertį gyvenimą:

Kaip atrodytų tavo gyvenimas kupinas meilės ir kilnios misijos, pažadinto genialumo, įkvepiančios karjeros, vis didėjančios finansinės grąžos bei socialinės įtakos, nuostabių santykių ir dienų kupinų energijos? Tai yra pilnaverčio gyvenimo paslaptis, kuri atskleidžiama šioje knygoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti