Viešpatie,išgydyk mane savo meile

Viešpatie,išgydyk mane savo meile

Internetu:
4,48€
Knygyne:
5,27€

Apie

Nemažai žmonių patiria slogių būsenų, kenčia, sieloje nešioja praeities ar dabarties žaizdas. Tai ieškantys vilties, besišaukiantys Dievo, trokštantys būti išklausyti. Nors gydytojai daro ką tik gali, kad palengvintų ligonių kančias, tačiau neįstengi...

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 978995529177

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Viešpatie,išgydyk mane savo meile “ aprašymas

Viešpatie,išgydyk mane savo meile

Nemažai žmonių patiria slogių būsenų, kenčia, sieloje nešioja praeities ar dabarties žaizdas. Tai ieškantys vilties, besišaukiantys Dievo, trokštantys būti išklausyti. Nors gydytojai daro ką tik gali, kad palengvintų ligonių kančias, tačiau neįstengia pašalinti priežasčių ir tik Jėzus visuomet tai padaro, jei žmogus Juo tiki, su Juo bendrauja.

Knygos autorius siūlo Meilės terapiją, kuri keičia ir perkeičia. Šis paprastas, visiems įmanomas būdas padeda visiškai išsigydyti širdies žaizdas ir įgyti tokią širdį, kurioje sutemas išsklaido šviesa. Tai siūlymas iš naujo atrasti, ką esame gavę dovanų. Tai terapija, kai per dialogą užmezgama meilės bendrystė. Jos priemonės – sakramentai, Dievo žodis, malda, pamaldumas Švč. Mergelei Marijai.

Ši knyga – tarsi gairėmis pažymėta slidinėjimo trasa: pačiam nerimo ar depresijos kamuojamam ligoniui teks atrasti drąsos stoti ant slidžių (t. y. pasinaudoti kun. Ticiano pasiūlymais ir patarimais) ir be baimės leistis pirmyn. Tėvas Bepinas Ko

Ticianas Soldavinis (Tiziano Soldavini) yra psichologijos mokslų daktaras, atlieka kunigišką tarnybą Romoje, Nacionaliniame infekcinių ligų institute Lazzaro Spallanzani. Daugybės medicinos knygų autorius.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai