Žemiškumo praktika: pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis

6,23€
12,45€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Brad Stulberg
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094930096

Knygos „Žemiškumo praktika: pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis“ aprašymas

Prisidėkite prie tūkstančių skaitytojų ir sužinokite apie meistriškumo ir deramos saviraiškos palaikymo pagrindą bei praktiką, rodančią kelią prasmingesnės sėkmės link. 

„Ambicinga, labai aktuali ir paveiki.“

David Epstein, knygos „Žmogaus ribos“ autorius.

„Ši knyga paliečia tai, ką daugelis mūsų jaučia, tik negali išsakyti.“

Ariann Hufftington, įmonės Thrive Global įkūrėja ir generalinė direktorė.

„Turininga, paranki knyga, siekiant deramiau save išreikšti, mažiau dėl to nerimaujant.“ 

Adam Grant, knygos Think Again autorius ir TED tinklalaidės Work Again vedėjas

***

Sėkmės paieškos brangiai kainuoja. Nerimas, negalėjimas nusėdėti vietoje, susikaupti, pablogėję santykiai, nuovargis bei įtampa, gali sukelti nepageidaujamų šalutinių reiškinių, pavyzdžiui materialių laimėjimų maniją. Trumpalaikė euforija, išgyvenama pasiekus pergales, kurį laiką džiugina, tačiau už nepailstamą, niekad iš esmės nepatenkinantį paviršutiniškų dalykų vaikymąsi tenka sumokėti didelę kainą. 

Knygos „Žemiškumo praktika“ autorius Bradas Stulbergas pasidalija priimtinesniu ilgalaikės sėkmės modeliu. Šio modelio šerdis – žemiškumas. Tai praktika, labiau vertinanti susitelkimą į dabar, o ne mechanišką produktyvumo siekimą, teigianti, jog pažangos kelias nėra tiesus, ir pirmenybę teikianti ilgaamžėms vertybėms, o ne laikinai naudai. Būti žemiškam reiškia užsitikrinti savyje tvirtą ir nepajudinamą pagrindą, iš jo randasi gili ir tvari, o ne paviršutiniška ar tariama sėkmė. Žemiškumas nesikrato ambicijos ir siekimo, veikiau jis prasmingiau pasinaudoja šiomis savybėmis.

Sutelkęs žmonių patirtį, nūdienos mokslą bei daugelį amžių puoselėjamą senovės išminties tradicijų – budizmo, stoicizmo ir daoizmo – išmintį Stulbergas skaitytojus moko ugdytis žemiškesnio gyvenimo įpročius. Skaitytojai sužinos:

Kodėl raktas siekiant trokštamo rezultato – darbe ar apskritai gyvenime – yra kantrybė ir kaip ją puoselėti, pasipriešinant  spartos ir „apėjimų“ manijai, kuri nūdienos kultūroje tapo įprastine. 

Kaip geriausiai pasinaudoti „išmintingojo stebėtojo lęšiu“, kad įveiktumėte klaidingą mąstyseną, nenorą įvertinti tikrosios savo situacijos ir su ja susitaikyti, – tai svarbiausia veiksmingai siekiant trokštamo rezultato ir sėkmės. 

Kodėl, norint įgyti tikrą tvirtybę ir pasitikėjimą, svarbiausia pripažinti pažeidžiamumą.

Kaip be galo svarbu turėti „artimą bendruomenę“, arba kaip puoselėti jausmą, jog kam nors priklausote – palaikote saitus su žmonėmis, vietomis ir gyvenate bendrais tikslais. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti