Achilo giesmė

13,35€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094794407

Knygos „Achilo giesmė“ aprašymas

Achilas, „geriausias iš visų graikų“, nuožmios jūrų deivės Tetidės ir legendinio karaliaus Pelėjo sūnus, yra stiprus, greitas ir gražus. Jam neatsispiria niekas, kas jį sutinka. Tuo tarpu Patroklas – nerangus jaunas princas, ištremtas iš tėvynės po šokiruojančio smurto akto. JAV rašytojos Madeline Miller pirmajame romane „Achilo giesmė“ šiuos vaikinus suveda likimas. Achilas ir Patroklas užmezga intymų ryšį, rizikuodami užsitraukti dievų rūstybę.

 

Netikėtai jaunuolius pasiekia žinia apie spartiečių karalienės Helenės pagrobimą. Visi Graikijos didvyriai kviečiami jos vardu apgulti Troją. Achilas, suviliotas šlovės pažado, prisijungia prie jų. Patroklas, blaškydamasis tarp meilės ir baimės, seka paskui jį. Vaikiniai nežino, kad žiaurus likimas juos išbandys kaip niekada anksčiau ir pareikalaus baisios aukos.

 

Romanas „Achilo giesmė“ – tai istorija, įkvėpta Homero „Iliados“. Joje pasakojama apie žmonių ir dievų likimus, kovą dėl valdžios ir nemirtingą šlovę, išdavystes ir meilę. M. Miller meistriškai atgaivina Trojos karo ir Antikos legendas.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti