Baltoji knyga

Leidykla: Mijalba
Autorius Ramtha
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 335
  • ISBN 9786094690815

Knygos „Baltoji knyga“ aprašymas

Ši knyga remiasi Ramthos dialogais – magnetinėse juostose ir kompaktiniuose diskuose įrašytomis paskaitomis bei mokymu, kurį perdavė Nušvitusysis, pakilęs Mokytojas Ramtha čenelingo seansų metu. Perduoti savo žinią Ramtha pasirinko amerikietę moterį JZ Knight (Džei Zi Nait). Ji yra vienintelis kanalas, per kurį Ramtha perduoda savo mokymą. Šioje knygoje Ramtha pristato savo mokymo esmę.

Ramthos mokymas nagrinėja esminius klausimus apie žmogaus egzistenciją ir jo asmenybę, apie žmogaus kilmę ir likimą, apie gyvenimo ir mirties prigimtį, apie sielą, gėrį ir blogį, pasaulį, mūsų santykį su kitais, apie erdvės ir laiko prigimtį, apie medžiagą, iš kurios kuriama realybė.

Ramthos mokymas siūlo mums pažvelgti į gyvenimo misteriją iš unikalios perspektyvos. Jis siūlo mums pamatinį žinojimą, suteikiantį naują reikšmę klausimams, į kuriuos dar nepajėgė atsakyti filosofija, mokslas ir religijos. Šis mokymas gali išplėsti žmogiškąsias patirtis toli už tų ribų, kurias nubrėžė mokslas ir įvairios pasaulio religijos. Ramthos mąstymo sistema nėra religija ir nėra filosofinė realybės interpretacija. Tai yra tiesa, kurią žmonių rasės atstovas atrado ir patvirtino per asmeninę patirtį. Šia prasme tai yra Ramthos žinios, Ramthos mokslas. Dabar, kai kelias jau išmintas, durys yra atviros visiems, kurie trokšta patys ištyrinėti šį kelią ir pradėti savo kelionę į nežinomybę.

„Ramtha jus mokys ir ugdys; jis padės jums atskleisti savo ypatingus sugebėjimus, ir jūs galėsite veikti taip, kas iki šiol atrodė neįmanoma."

„Žmonijai nėra kito išsigelbėjimo, tik suvokti savo dieviškumą. Jūs esate šio suvokimo sėklos. Viskas, ką galvojate, ką įsisąmoninate, pakylėja ir išplečia visumos sąmonę visur. Jeigu tai, ką supratote, naudojate kurti prasmingą gyvenimą, leidžiate kitiems pamatyti jumyse gilesnį mąstymo procesą, platesnį suvokimą ir prasmingesnę būtį, nei jie mato visur aplink save."


Ramtha


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti