Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -31%
Bičiulystė su gamta

Bičiulystė su gamta

Internetu:
0,58€
Sena kaina:
0,84€
Sutaupote:
0,26€

Apie

Knygoje "Bičiulystė su gamta" Irene van Lippe-Biesterfeld kalbina dvylika garsių žmonių iš viso pasaulio žemynų. Jie pristato savo apmąstymus apie ryšį su Žeme. Knygoje pateikiamas šių pašnekovų požiūris į žmogaus ir natūralaus pasaulio sąsają. Kvapą...
Leidykla: Dajalita

Informacija

  • Metai 2006
  • Puslapiai 366
  • ISBN 4779017523005

Knygos „Bičiulystė su gamta “ aprašymas

Knygoje "Bičiulystė su gamta" Irene van Lippe-Biesterfeld kalbina dvylika garsių žmonių iš viso pasaulio žemynų. Jie pristato savo apmąstymus apie ryšį su Žeme. Knygoje pateikiamas šių pašnekovų požiūris į žmogaus ir natūralaus pasaulio sąsają. Kvapą gniaužiančių pokalbių būdu autorė analizuoja gamtos koncepcijas. Noras žmonija stengiasi išsaugoti gamtą, tačiau šiuo metu turime imtis priemonių jos klestėjimui užtikrinti - šią mintį autorė taip pat gvildena knygoje. Kaip pakeisti sąmonės būseną, kad galėtume gydyti ir atkurti holistinį žmogaus ir Žemės ryšį - štai ko moko autorės kalbinami žmonės. Pagrindinė knygos mintis yra tokia: žmogaus atskirumas nuo gamtos ir jos naikinimas - tai savęs pačių naikinimas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai