Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Bičiulystė su gamta

Bičiulystė su gamta

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Dajalita
Informacija
  • Metai 2006
  • Puslapiai 366
  • ISBN 4779017523005

Knygos „Bičiulystė su gamta “ aprašymas

Knygoje "Bičiulystė su gamta" Irene van Lippe-Biesterfeld kalbina dvylika garsių žmonių iš viso pasaulio žemynų. Jie pristato savo apmąstymus apie ryšį su Žeme. Knygoje pateikiamas šių pašnekovų požiūris į žmogaus ir natūralaus pasaulio sąsają. Kvapą gniaužiančių pokalbių būdu autorė analizuoja gamtos koncepcijas. Noras žmonija stengiasi išsaugoti gamtą, tačiau šiuo metu turime imtis priemonių jos klestėjimui užtikrinti - šią mintį autorė taip pat gvildena knygoje. Kaip pakeisti sąmonės būseną, kad galėtume gydyti ir atkurti holistinį žmogaus ir Žemės ryšį - štai ko moko autorės kalbinami žmonės. Pagrindinė knygos mintis yra tokia: žmogaus atskirumas nuo gamtos ir jos naikinimas - tai savęs pačių naikinimas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti