Budinant liūtus

17,94€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
21,10€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094445552

Knygos „Budinant liūtus“ aprašymas

Dr. Eitanas Grinas – geras ir sąžiningas žmogus. Jis gerbiamas neurochirurgas, yra vedęs žavią moterį, policijos inspektorę, turi du mylimus sūnus. Bet sykį nuošaliame kelyje lėkdamas dideliu greičiu nutrenkia žmogų, ir viskas apvirsta aukštyn kojom.

Supratus, jog to nelaimėlio, pabėgėlio iš Afrikos, minutės jau suskaičiuotos, Eitanui kyla moralinė dilema: kviesti pagalbą ir prisiimti atsakomybę ar kuo greičiau sprukti šalin? 

Pabėgęs iš įvykio vietos Eitanas viliasi išsaugoti savo reputaciją ir žmonos meilę, tačiau kitą dieną prie durų išdygus nepažįstamajai su jo pinigine rankoje, supranta esąs pričiuptas. Tik toji moteris atėjo ne pinigų. Kaina už tylą pasirodo esanti kur kas didesnė: iš saugaus savo gyvenimo Eitanas pateks į pasaulį, apie kurio egzistavimą iki šiol nė neįtarė, ir jam teks regzti vis tankesnį melagysčių tinklą, kad išsaugotų savo šeimą.

Izraelio rašytoja Ayelet Gundar-Goshen (g. 1982) sako norinti paskatinti skaitytojus pažvelgti į problemas, apie kurias paprastai galvoti nesinori. Ji yra įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį Tel Avivo universitete, taigi rašytojos kūryboje gausu psichologinių įžvalgų. Romanas „Budinant liūtus“ buvo išrinktas New York Times metų knyga, 2017 m. įvertintas prestižiniais Jewish Quarterly-Wingate Prize bei French Wizo Prize apdovanojimais, taip pat pateko į finalinį National Jewish Book Award sąrašą, o Wall Street Journal įtraukė jį į geriausių vasaros skaitinių sąrašą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti