naujiena
Deimantų šlifuotojas. Verslo ir gyvenimo vadyba pagal Budą

Deimantų šlifuotojas. Verslo ir gyvenimo vadyba pagal Budą

15,81€
18,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Autorius Michael Roach
Informacija
  • Metai 2023
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786098247893

Knygos „Deimantų šlifuotojas. Verslo ir gyvenimo vadyba pagal Budą“ aprašymas

Tarptautiniame bestseleryje „Deimantų šlifuotojas“ pasakojama apie senovės Azijoje išdėstytus principus, padėjusius jam pasiekti sėkmę. Michaelas Roachas įkūrė „Deimantų šlifuotojo“ vadybos mokymo institutą (Diamond Cutter Management Training Institute), kuris šią žinią kasmet skleidžia per 100 000 žmonių iš daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Per dešimt metų ši knyga, paremta senovės tibetiečių Deimantinės sutros išmintimi, tapo šiuolaikine verslo klasika, išversta į daugiau nei penkiolika skirtingų kalbų ir naudojama kuriant milijardus dolerių kainuojančius naujus verslus visame pasaulyje.

Į šį atnaujintą leidimą įtraukta visa originali knyga ir naujas skyrius „Deimantų šlifuotojo sėkmės istorijos“. Tai tikri pasakojimai apie žmones, kuriems pavyko sėkmingai pasinaudoti šia knyga, iš pirmų lūpų.

Sužinokite ir jūs, kaip galite pasiekti sėkmę gyvenime ir darbe, ir būtinai susipažinkite su Deimantų šlifuotojo tęsiniu – knyga „Karminis valdymas. Ką pasėsi, tą ir pjausi ir versle, ir gyvenime“.

Gešė Michaelas Roachas su pagyrimu baigė Prinstono universitetą ir iš JAV prezidento rankų gavo Prezidento medalį už mokslo pasiekimus. 600 metų skaičiuojančio Tibeto Sera Mėjaus vienuolyno istorijoje jis yra pirmasis vakarietis, kuriam suteiktas gešės, arba filosofijos magistro, laipsnis. Michaelas yra Azijos klasikos įvesties projekto įkūrėjas; dėl šio projekto per pastaruosius 30 metų skaitmeniniu būdu buvo išsaugota tūkstančiai senovinių Azijos knygų ir išugdyti bei aprūpinti šimtai neturtingų žmonių įvairiose šalyse. Kad galėtų finansuoti šį darbą, jis padėjo Niujorke įkurti bendrovę „Andin International Diamond Corporation“, kurios pardavimai pasiekė 250 mln. JAV dolerių, o 2009 m. ji buvo parduota garsiam investuotojui Warrenui Buffettui.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti