Drugelis

7,92€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 10
  • ISBN 9786090153208

Knygos „Drugelis“ aprašymas

Paplasnok po sodą kartu su drugeliu!

Versk knygelės puslapius, suk detales ir pažink gyvąją gamtą. Puslapis po puslapio padėk drugeliui iš vikšrelio virsti gražuoliu su nuostabiais sparneliais, taip pat sužinok, kaip drugeliai padeda daugintis augalams. Knygelės pabaigoje perskaitysi, kaip šiuo padarėliu gali pasirūpinti, sutikęs jį gamtoje!

Išmok tausoti Žemę ir tyrinėk pasaulį sukiodamas detales iš ekologiškų medžiagų pagamintoje kartoninėje knygelėje.

„Drugelis":

• lavina smulkiąją motoriką;

• supažindina su ekosistemoje svarbų vaidmenį atliekančiu padarėliu;

• pateikia patarimų, kaip prisidėti prie vabalėlių gerovės ir jais pasirūpinti;

• skatina pažinti ir tausoti gamtą, mylėti pasaulį

Smagus rimuotas knygelės pasakojimas, svarbiausi faktai apie drugelius ir jaukios Teresos Bellon iliustracijos mažuosius išmokys pamilti gyvąją gamtą.

Serijos „Mano žaliasis pasaulėlis" kartoninės knygelės ikimokyklinukams gamtos apsaugos tema yra tvariai pagamintos pagal FSC standartus ir atspausdintos sojų rašalu. Kiekviena knygelė pasakoja apie ekosistemoje svarbų vaidmenį atliekantį padarėlį.

Teresa Bellon gimė 1987 m. Albasetėje, Ispanijoje. Studijavo iliustravimą Madride. Šiuo metu ji bendradarbiauja su ispanų ir užsienio užsakovais ir yra surengusi keletą parodų. Teresa nesėdi namie laukdama įkvėpimo: Teresa Bellon gimė 1987 m. Albasetėje, Ispanijoje. Studijavo iliustravimą Madride. Šiuo metu ji bendradarbiauja su ispanų ir užsienio užsakovais ir yra surengusi keletą parodų. Teresa nesėdi namie laukdama įkvėpimo: dailininkė leidžiasi klajoti Madrido gatvėmis ir perka iliustruotas knygas. „Mano žaliasis pasaulėlis" yra jos pirmoji iliustruota knygų serija leidykloje „Campbell".

Ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti