Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Dvasia, siela ir kūnas

Dvasia, siela ir kūnas

Internetu:
12,54€
Knygyne:
14,75€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Maloni banga
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 155
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9781915210050

Knygos „Dvasia, siela ir kūnas“ aprašymas

Ar kada nors savęs klausėte, kas pasikeitė jums gimus iš naujo? Pažvelgę į veidrodį matote tą patį atspindį – jūsų kūnas nepasikeitė. Pastebite, kad ir elgiatės taip, kaip anksčiau, pasiduodate senoms pagundoms... Taigi jums rūpi, ar tikrai kas nors pasikeitė? Kad gebėtumėte priimti Dievo palaiminimus, į šį klausimą atsakyti būtina. Jei nesuvoksite pagrindinių dalykų, nuolat dvejosite, „Kaip Dievas gali mylėti tokį kaip aš?“ arba „Kaip galiu tikėtis ką nors gauti iš Viešpaties? Aš to nenusipelniau, nesu pakankamai geras!“ Knyga „Dvasia, siela ir kūnas“ padės atsakyti į abejonių kupinus klausimus, griaunančius jūsų tikėjimą. Jei sunku priimti Dievo palaiminimus ir Juo pasitikėti, vadinasi, jums būtina perskaityti šią knygą!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti