akcija
Dzenbudizmas ir menas išsaugoti planetą

Dzenbudizmas ir menas išsaugoti planetą

13,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 280
  • ISBN 9785415026753

Knygos „Dzenbudizmas ir menas išsaugoti planetą“ aprašymas

Yra vienas dalykas, kurį pakeisti galime, ir tada pasikeis viskas, – tai mūsų protas, mintys, vidus. Protas yra instrumentas, kuris padeda įsitraukti ir veikti kartu su pasauliu, jame slypi mūsų desperacija ir baimės, mūsų viltys ir svajonės.


Esame atsidūrę stiprių krizių sankirtoje. Ekologinis susinaikinimas, auganti nelygybė, rasinė neteisybė ir ilgalaikiai niokojančios pandemijos padariniai – visa tai taip slegia, kad dažnas iš mūsų išgyvena bejėgystės jausmą. Sąmoningumas ir meditacinės įžvalgos, kuriomis knygoje „Dzenbudizmas ir menas išsaugoti planetą“ dalijasi visame pasaulyje garsus dzeno meistras Thich Nhat Hanh, gali suteikti mums jėgų ir aiškumo, kurių reikia, kad galėtume kurti naują pasaulį, kuriame būtų gerbiama kiekviena gyvybė; atverti galimybes prisidėti prie kolektyvinio pabudimo ir aplinkos revoliucijos, taip reikalingos mūsų planetai. 


Thich Nhat Hanh (1926–2022) – Vietnamo dzenbudizmo meistras, poetas, taikos aktyvistas; vienas iš gerbiamiausių ir įtakingiausių dvasinių mokytojų pasaulyje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti