Eikite ir telydi jus šviesa

Leidykla: Mijalba
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Mijalba
  • ISBN 9786094690587

Knygos „Eikite ir telydi jus šviesa“ aprašymas

Izvoro raštų rinkinys Nr. 244

Knygoje „Eikite ir telydi Jus šviesa“ bulgarų dvasinis mokytojas Omraam Mikhaël Aïvanhov (Omramas Mikaelis Aivanovas) kalba temomis, kurias pats vadina amžinomis. Jo teigimu, žmogus visuomet turi klausimų apie dvasinį tobulėjimą, kelią, kuriuo eina ar kuriuo turėtų eiti, apie sunkumus, kurie tame kelyje pasitaiko.

Gyvenimas yra ilga akimirkų grandinė. Tas akimirkas reikia sąmoningai išgyventi vieną po kitos. Visos jūsų įdėtos pastangos įrašomos į gyvenimo knygą ir būtent už tas pastangas jūs gaunate daugybę palaiminimų. Tuomet dažniausiai klausiate, kaip jų nusipelnėte, ir sulaukiate atsakymo, kad tik savo pastangų ir darbo dėka jūs atėjote į šviesą, taip pat atnešėte šviesą ir ramybę tiems, kurie buvo tamsoje ir baimėje. Apie tai kalba Omramas Mikaelis Aivanovas knygoje „Eikite ir telydi jus šviesa“.

„Nieko daugiau negaliu pasakyti. Eikite toliau šviesos keliu. Kas laukia šio kelio pabaigoje? Pamatysite, kai ateisite. Pamatysite ir liksite apstulbę!“

Autorius renkasi kalbėti apie amžinai aktualius dalykus ir ryžtasi ieškoti atsakymų į esminius žmogiškuosius klausimus. Jis tiki, kad kas benutiktų, tie klausimai liks tokie patys, tokios pat liks ir kiekvienam žmogui skirtos gyvenimiškos užduotys – suprasti save ir rasti savo gyvenimo prasmę, nepasiduoti, susidūrus su kliūtimis.
O. M. Aivanovas įkvepia žmones veikti ir iki galo išgyventi dabartį. Jis pabrėžia, kad žmogui priklauso tik dabartis, kiekviena minutė, valanda, kiekviena diena, kaip ją pragyvensime - priklauso tik nuo mūsų pačių.

Omramas Mikaelis Aivanovas (1900–1986 m.) žymus bulgarų dvasinis mokytojas, pedagogas, filosofas ir ezoterikas. Gimė Makedonijoje, tačiau kai buvo septynerių, jų kaimą sudegino graikų nacionalistai, todėl šeima išvyko į Bulgariją. Didžiulę įtaką jam padarė bulgarų dvasinio mokytojo Peterio Konstantinovo Denovo mokymas. Įgijęs universitetinį išsilavinimą, Aivanovas mokytojavo aukštesniojoje mokykloje. Vėliau išvyko į Prancūziją skleisti P. Denovo mokymo. Čia įkūrė „Visuotinę baltąją broliją“.
1959 m. išvyko į Indiją, ten susitiko su įvairiais dvasiniais mokytojais ir gavo Omramo vardą, kuris simbolizuoja nematomą ir neapčiuopiamą idėją, turinčią įsikūnyti žemėje, kad visas pasaulis tą idėją pamatytų ir galėtų su ja susilieti. Skleidė savo mokymą keliaudamas po visą pasaulį iki pat mirties.
Pagrindinė O. M. Aivanovo mokymo idėja – kad visi, nepaisant rasės, religijos, socialinės padėties, intelektinių sugebėjimų ar finansinių galimybių, gali dalyvauti kurdami brolybę ir taiką Žemėje. Tai gali įvykti per asmeninius pokyčius, siekiant harmonijos su dieviškuoju pasauliu. Kad ir apie ką kalbėtų, jis visuomet tvirtino, kad galima gyventi geriau.
Kadangi jo mokymas buvo žodinis, knygos sudarytos remiantis jo viešomis paskaitomis.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti