Enigma Orbi

Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 528
  • ISBN 9786094840944

Knygos „Enigma Orbi“ aprašymas

Tai detektyvinis romanas, kurio užuomazga slypi pačioje XV a. pabaigoje... Neįtikima, tačiau amžius nutylėta paslaptis pasiekia šias dienas, sostinę ir žymųjį Vilniaus universitetą bei jo biblioteką, kuri šiemet švenčia 450 metų gyvavimo jubiliejų…

Romane ENIGMA ORBI arba, kitaip, NAŠLAITĖLIO MĮSLĖ, vaizduojamas Vilnius, Vilniaus universiteto centrinių rūmų ansamblis, Vilniaus universiteto biblioteka, knygų saugyklos, pateikiama daugybė faktų iš mūsų šalies istorijos. Pavadinime minimas Našlaitėlis – ne kas kitas, o visiems lietuviams puikiai žinomas Mikalojus Kristupas Radvila Našlaitėlis, kuris ne tik buvo pirmojo originalaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio bei žymiausio XVII a. pradžios tarptautinio bestselerio autorius, bet ir turėjo paslapčių, kurias pavyks atskleisti tik romano herojams.

Kvapą gniaužiantis siužetas, paslaptingi manuskriptai, sudėtingos šifruotės, įspūdingo grožio Vilniaus architektūros ir mokslo šventovėje glūdintys lobiai, pavojai ir stulbinantys atradimai – visa tai ir dar daugiau rasite Sondros Rankelienės naujame detektyviniame trileryje ENIGMA ORBI. Ši sensacinga naujiena atskleis absoliučiai netikėtą Vilniaus paveikslą...

Sondra Rankelienė – senovinių knygų ekspertė. Jau kone 25 metus darbuojasi Vilniaus universiteto bibliotekoje, Retų spaudinių skyriuje, su senomis XV–XIX a. knygomis. Ji yra paruošusi gausybę senųjų knygų parodų, be to, pastoviai organizuoja ekskursijas Vilniaus universitete. Rašytoja dalyvauja konferencijose, ruošia straipsnius apie senųjų knygų ypatybes, jų savininkus, 2016 m. drauge su kolege to paties pavadinimo parodos pagrindu parengė mokslo populiarinimo knygą „Biliotheca curiosa“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti