Felčerio užrašai

20,32€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 312
  • ISBN 9786094873980

Knygos „Felčerio užrašai“ aprašymas

Žurnalistas, autorinių laidų vedėjas ir kūrėjas Henrikas Vaitiekūnas daugeliui pažįstamas televizijos pasaulio veidas. Nors žinomas vyras jau kurį laiką dingęs iš ekranų, bet niekur neprapuolęs iš žurnalistikos – rašo straipsnius spaudai ir aktyviai dalijasi savo mintimis socialinėje medijoje, meistriškai kuria intriguojančias ir šmaikščias istorijas.

Žaismingu stiliumi parašytoje debiutinėje publicistikos knygoje „Felčerio užrašai“ sudėta net keliasdešimt esė įvairiausiomis temomis – nuo sveikatos patarimų iki pamąstymų apie gyvenimą. Autorius geba dovanoti tikrą skaitymo malonumą, stebina originaliu požiūriu į įvairius dalykus ir reiškinius. Jis įtraukia skaitytoją į nuotaiką gerinančią proto mankštą, todėl keliaujant per puslapius teks ir paspėlioti, ir paskaičiuoti. Ar tikrai morkos stiprina regėjimą, kiek miega skruzdėlės ir kodėl nuobodžiauja aštuonkojai? Ar žinote, ką reiškia mirmekologija, odometras bei sielos sloga? O kiek kalorijų sudeginsite, greitu tempu eidami penkis kilometrus?


„Vienas pagrindinių dalykų gyvenime – o taip pat ir knygos potekstėje – nebijoti pripažinti, kad nežinai. O žmonės kažkodėl bijo. Kalbiesi su aukštas pareigas užimančiu žmogumi – jis įsitikinęs, kad privalo žinoti. Bet neprivalo. Radęs kontekste nepažįstamą žodį, aš jo neprašoku, toliau neskaitau. Nors visai nereikia jo žinoti, pavyzdžiui, kas ta ekvinokcija. Pasiguglinu ir ieškau, kas tai yra. Todėl raginu – sužinokime tai, ko nežinome“, – ragindamas pažinti ir mokytis mintimis dalijasi H. Vaitiekūnas.

Henriko Vaitiekūno kuriamus tekstus pastaraisiais metais spausdina savaitraštis „Lietuvos sveikata“ – ši veikla įkvėpė jį debiutuoti ir kaip knygos autoriui.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti