Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Finansovoje Upravlenije

Finansovoje Upravlenije

Internetu:
8,59€
Knygyne:
10,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9785914700796

Knygos „Finansovoje Upravlenije“ aprašymas

Daugelis nesuvokia finansų valdymo strategijos. Kai žmonės girdi šią frazę, dažniausiai galvoja apie įtampos kupiną darbą arba įsipareigojimus. Iš tikrųjų viskas yra atvirkščiai. Jūs sužinosite, kad vienintelis tikras būdas – laikyti pinigus Dievo nuosavybe, kurią jūs tik administruojate.
Autorius aptaria daugybę jautrių klausimų, kurie sukasi apie mūsų finansus. Paliečiamos finansų valdymo temos iš dieviško požiūrio, pirmieji žingsniai į klestėjimą, nagrinėjama patarlė apie neteisingą valdytoją, teisingi bei neteisingi pinigų davimo motyvai, paaukojimai, dešimtinės ir daug kitų klausimų.
Tarp kitko Biblijoje apie finansus kalbama daugiau negu apie dangų, pragarą, tikėjimą arba maldą. Jėzus mokė apie pinigus ir parodė, kaip požiūris į pinigus atskleidžia tai, kas yra žmonių širdyse. Taip pat Jis sakė, kad pasitikėti Dievu piniginiuose reikaluose yra pats mažiausias tikėjimo panaudojimas. Svarbu suvokti, kodėl taip yra.
Tikras biblinis klestėjimas niekuomet nėra egoizmo išraiška. Jis suteikiamas, kad taptumėte palaiminimu kitiems. Jeigu nesate tikras, kokį vaidmenį jūsų gyvenime skirta atlikti pinigams – ši knyga skirta jums.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti