elakcija -30%
David: uroki zizni. Kak pobezdat gigantov

David: uroki zizni. Kak pobezdat gigantov

Internetu:
7,24€
Sena kaina:
10,35€
Sutaupote:
3,11€

Apie

Daugelis tiki, kad gyvenime ko nors išmokti galima tik sunkios patirties būdu. Tačiau Biblija pateikia tikėjimo didvyrių gyvenimus, jų sėkmes ir nesėkmes, kad galėtume pasimokyti iš jų ir mums patiems nebereikėtų to patirti. &...

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 184
  • ISBN 9785914700673

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „David: uroki zizni. Kak pobezdat gigantov“ aprašymas

David: uroki zizni. Kak pobezdat gigantov

Daugelis tiki, kad gyvenime ko nors išmokti galima tik sunkios patirties būdu. Tačiau Biblija pateikia tikėjimo didvyrių gyvenimus, jų sėkmes ir nesėkmes, kad galėtume pasimokyti iš jų ir mums patiems nebereikėtų to patirti.
Šioje knygoje Dovydo gyvenimo pavyzdžiu atskleidžiama, kaip širdies pozicija gali atitraukti arba priartinti prie Dievo. Kokie pavojai slypi atėjus klestėjimui ir kaip svarbu būti ištikimu mažame, kad atėjus laikui galėtum nugalėti gyvenimo sunkumas, kurie kaip Galijotas stengiasi sunaikinti tave.
Dovydas susidorojo su milžinu, kurio bijojo visi kiti, nes buvo ištikimas mažuose dalykuose, kai niekas nematė ir jau tada įsitikino Dievo ištikimybe.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai