Istinaja natura Boga

Istinaja natura Boga

Internetu:
7,23€
Knygyne:
8,50€

Apie

Koks yra Dievas? Visuomet stengiausi gyventi taip, kad Jam patikčiau, bet man neišeina. Pasiduodu. Žinau, kad Dievas mane myli, bet Jis, atrodo, neatsako į mano maldas. Darau viską, ką Biblija nurodo, tai kodėl nematau tų pažadėtų palaimini...

Informacija

  • Metai 2013
  • Puslapiai 152
  • ISBN 978591470011

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Istinaja natura Boga“ aprašymas

Istinaja natura Boga

Koks yra Dievas? Visuomet stengiausi gyventi taip, kad Jam patikčiau, bet man neišeina. Pasiduodu. Žinau, kad Dievas mane myli, bet Jis, atrodo, neatsako į mano maldas. Darau viską, ką Biblija nurodo, tai kodėl nematau tų pažadėtų palaiminimų. Pas Dievą kas - asmenybės susidvejinimas? Kodėl Biblijoje pilna prieštaravimų?
Labai dažnai žmogiškas krikščionybės supratimas ir tradicinis požiūris užtemdo tikrąją Dievo prigimtį - Tėvo, kurio tikslas yra artimas ir asmeniškas bendravimas su vaikais.
Jeigu jums kyla klausimai "kas toks yra tas Dievas" ir "kam mes Jam reikalingi", perskaitykite šitą knygą.
"Esu įsitikinęs - vienintelė priežastis, dėl ko mes anksčiau Jo nepamilome yra ta, kad Dievas neteisingai buvo mums pristatomas, Jo paveikslas buvo labai iškreiptas" (Andrew Wommack)

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai