Obuzdanije emocij

Obuzdanije emocij

Internetu:
7,23€
Knygyne:
8,50€

Apie

Emocijos duotos žmogui mėgautis, kad žmogus jas valdytų, o ne jos valdytų žmogų. Greičiausiai iš karto prisimenate, kaip atsitikus net ir mažiausiam nemalonumui ar nesėkmei emocijos išsiverždavo iš jūsų kontrolės. Po...

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 164
  • ISBN 978591470055

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Obuzdanije emocij“ aprašymas

Obuzdanije emocij

Emocijos duotos žmogui mėgautis, kad žmogus jas valdytų, o ne jos valdytų žmogų.

Greičiausiai iš karto prisimenate, kaip atsitikus net ir mažiausiam nemalonumui ar nesėkmei emocijos išsiverždavo iš jūsų kontrolės. Po to dažniausiai tekdavo atsiprašinėti, kad nesusivaldėte. GANA!

“Emocijų pažabojimas’ moko prisiimti atsakomybę už emocijas ir kontroliuoti save. Autorius dalijasi asmenine patirtimi, kuri buvo įgyta tarnaujant karo Vietname metu. Jis aiškina emocinių problemų priežastis, siūlo Biblijos žiniomis pagrįstus sprendimus, atskleidžia, kokių ilgalaikių rezultatų galime tikėtis. Valdyti savo emocijas – pasakyti lengviau, negu padaryti, bet tai yra įmanoma!

Ši knyga naudinga visiems. Nėra žmogaus, kuris ignoruotų arba neigtų savo emocinę gyvenimo dalį, ir tuo pačiu metu būtų sėkmingas bei tobulai išreikštų save. Dievo Žodžio tiesos, į kurias ši knyga nukreipia, padės jums pakeisti savo emocijas bei poelgius, jie niekada nebebus tokie pat!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai