Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Garetų šeimos istorija

Garetų šeimos istorija

Internetu:
16,75€
Knygyne:
19,70€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Anne Tyler
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 276
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094667558

Knygos „Garetų šeimos istorija“ aprašymas

Joks praeivis nieku gyvu nesuprastų, kad Garetai pažįsta vienas kitą. Jie atrodė tokie svetimi, ir tokie vieniši.


ANNE TYLER (Anė Tailer, g. 1941) – viena žymiausių šiuolaikinių JAV rašytojų, lietuvių skaitytojams jau pažįstama iš romanų „Mėlynų siūlų ritė“, „Laikrodžio šokis“, „Mėgėjiška santuoka“, „Tik vienas žingsnis“. Ji triskart buvo nominuota Pulitzerio premijai, o 1989 m. ja apdovanota už knygą „Antrasis kvėpavimas“. „Garetų šeimos istorija“ – dvidešimt ketvirta rašytojos knyga ir šeštasis romanas, išverstas į lietuvių kalbą. Jis dar kartą patvirtina A. Tyler gebėjimą užrašyti paprastų žmonių gyvenimo istorijas ir jomis perteikti universalius žmogiškuosius patyrimus.


1959 metų vasarą Garetai išvyksta į savo pirmąją ir paskutinę šeimos kelionę. Kartu gyvendami nedideliame namelyje prie ežero, jie jaučiasi kaip niekad nutolę vienas nuo kito. Robinas Garetas niekaip nesugeba atsipalaiduoti ir pasimėgauti atostogomis, jo žmona Mersė tiesiog nori tapyti ir ieško progos pabėgti. Jųdviejų dukrų – atsakingosios vyresnėlės Alisos ir patrakėlės Lilės – beveik niekas nesieja, o mažylis Deividas gyvena savo uždarame pasaulyje. Visgi vienas atostogų įvykis negrįžtamai paveiks tolesnius Garetų santykius ir visas būsimas kartas. 


Tai istorija apie šeimą. Šeimą, kuri gali ne tik įkvėpti, bet ir sužlugdyti, ne tik priimti, bet ir atskirti, kurioje jautiesi savas, bet kartu ir svetimas. A. Tyler jaudinamai, neįtikėtinai įžvalgiai, su šiluma ir humoru pasakoja apie kasdienį mūsų gyvenimą ir sudėtingus santykius šeimos narių, su kuriais esame susieti amžinai.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti