Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Gėris, grožis ir tiesa

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 408
  • ISBN 9786098163254

Knygos „Gėris, grožis ir tiesa“ aprašymas

„Gėris, grožis ir tiesa“ - tai Viliaus Dranseikos piešinių-komiksų albumas su moksliniu įvadu.

„Absurdas persmelkia žmogiškąjį buvimą ant šios žemelės. Tiek persmelkia, kad nekurie gyvenimo suvėtytieji net išdrįsta tarti: nu, visiškas absurdas. Kodėl? Nes absurdas užklausia pamatines kategorijas, kuriomis matuojame savo gyvenimo malonumą ar net prasmingumą. Tos kategorijos – gėris, grožis, tiesa. Šiuomi savo veikalu jo autorius atsiskleidžia kaip meistriškas absurdo suvaldytojas. Paradoksaliai ir kurdamas absurdiškus vaizdinius, meistraudamas absurdiškas situacijas ir idėjas, ir tuo pačiu subtiliai nurodydamas skaitytojui-stebėtojui-apžiūrėtojui, kad neturėtume bijoti nuolat užklausti tendenciją pasiduoti banalybei turinčius gėrį, grožį ir tiesą. Kartais prasmė pasirodo esanti žymiai menkesnė, nei manėme. Kartais prasme didžių, kaip mums rodos, dalykų šešėlyje lieka ironiškas šypsnis ar pakikenimas. Už primityvios piešinėlių formos į mus kreipiasi ne šiaip koks išdaigininkas ar vulgarus provokatorius, o intelektualus kinikas, verčiantis permąstyti tiek viešąją erdvę, tiek savo kuklią rimtį absurdo akivaizdoje.“
Paulius Gritėnas

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti