Gyvenimo dėlionė

7,86€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
9,25€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Imogen Clark
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 344
  • ISBN 9786094666612

Knygos „Gyvenimo dėlionė“ aprašymas

– Ar tu iš viso apie mane galvojai, Sesile? Turiu omeny, po visko. 

IMOGEN CLARK (Imodžena Klark) – diplomuota teisininkė, šiuo metu gyvena Jorkšyre su vyru ir keturiais vaikais. Darbą komercinės teisės srityje iškeitė į motinystę ir atrado antrąją meilę – knygas. Baigusi literatūros studijas ėmė rašyti romanus, sulaukiančius didelės sėkmės. Lietuvių skaitytojai jau įvertino rašytojos romaną „Laiškai iš praeities“ (2021). „Gyvenimo dėlionė“ – antroji jos knyga lietuvių kalba. 

Chaotišką, bet malonią Naitingeilų šeimos rutiną sudrebina netikėtumas – Sesilė, mylinti žmona ir pareiginga motina, be jokio įspėjimo ir paaiškinimo ima ir išskrenda į Graikiją. Trys jos dukterys – aukštas pareigas einanti Felisitė, gydytoja Džulija ir energinga penkių vaikų mama Lilė – neprisimena, kad jų motina apskritai būtų kada pasielgusi spontaniškai, tad toks mįslingas poelgis sukelia daug klausimų.

Bet Sesilė turi labai svarbią priežastį slapukauti. Prieš daugelį dešimtmečių ji padarė kai ką, kas, tikėjosi, ir liks praeityje. Dabar ši paslaptis kėsinasi išlįsti į dienos šviesą. Grįžusi namo Sesilė turės artimiesiems pasakyti tiesą. Bet ar pavyks atskleidus paslaptį išsaugoti šeimą? Galbūt paaiškės, kad ne ji viena turi ką papasakoti.

Imogen Clark apdovanota ypatingu talentu kurti įtaigius veikėjų charakterius, atskleisti praeities skaudulius, dabarties nuoskaudas ir kartu nuraminti, kad tobulų žmonių nėra. Ir neturi būti. „Gyvenimo dėlionė“ – meistriškai supintas pasakojimas apie šeimą ir įtrūkius, kuriuos mes slepiame nuo artimiausių žmonių. Apie tai, kas kunkuliuoja po tobula iš pažiūros išore. Bet kad ir kas šios knygos veikėjus skirtia, visada svarbiausia yra šeima – ta nematoma jos narius siejanti artumo gija.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti