Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Hitleris. Juodoji lemtis

Hitleris. Juodoji lemtis

Internetu:
12,07€
Knygyne:
14,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 464
  • ISBN 9786094844607

Knygos „Hitleris. Juodoji lemtis“ aprašymas

HITLERIS. JUODOJI LEMTIS – romanas apie pavojingiausio XX amžiaus žmogaus, sukėlusio didžiausią šimtmečio karą, intymų gyvenimą. Juodas lemties ženklas, pažymėjęs gražuoles ir nulėmęs jų likimą – aistra ar pasidavimas beprotybei? 

Nėra nė vieno garsaus žmogaus, kurio asmeninis gyvenimas būtų įslaptintas labiau, nei Adolfo Hitlerio – diktatoriaus, kuris sakydavo: „Aš susituokęs su moterimi vardu Vokietija.“ Visi esame girdėję ir apie Evą Braun, jo žmona tapusią vos 40 valandų iki savo mirties. Kai prasideda karas, prancūzai sako: „Ieškok moters.“ Ir visgi dabar akivaizdu, kad fiurerio gyvenime būta daugybės moterų... Ir daugybės stulbinančių iškrypimų. 

Tai nepaprastai sudėtinga asmenybė, turėjusi galingą psichologinę jėgą, kurią naudojo ne tik savo politinės galios stiprinimui, bet ir moterų pavergimui. Ne tik politika ir ne tik pakvaišusi, įnirtinga, visa apimanti kova dėl Vokietijos buvo Hitlerio gyvenimo variklis. „Didžiajam vokiečių tautos vadui“ nė kiek ne mažiau svarbus buvo moterų susižavėjimas ir meilė. Diduomenės moterys, aktorės, dainininkės, studentės ir net artimiausios giminaitės XX a. vidury būtų atidavusios viską, kad tik galėtų permiegoti su didžiuoju diktatoriumi Adolfu Hitleriu.

Tačiau kartu tai pasakojimas apie žmogų, apsėstą beprotybės, fobijų ir liguistų aistrų. Jis, kaip viduramžių riteris Golovinas, pagrobdavo iš jį mylėjusių moterų dvasinę energiją ir jas pražudydavo. Moterys, suartėjusios su Hitleriu, žūdavo kaip plaštakės, pakerėtos liepsnos. Nežinia, ar čia sutapimas, ar žiaurus Hitlerio moteris persekiojantis prakeiksmas, tačiau visos jo meilužės susidurdavo su mirtimi – vienos pačios prieš save pakeldavo ranką, kitomis pasirūpindavo Hitlerio sėbrai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti